Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feministák komolyan gondolják,...

Feministák komolyan gondolják, hogy ne kelljen egy nőnek szörteleníteni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez undorító.
2015. ápr. 16. 21:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ha nincs valakinek szortelenitve a honalja, az elkepeszto szagokat tud arasztani tisztalkodas es dezodorhasznalat ellenere is, es ha valaki kozszemlere teszi a honaljkutyajat mondjuk buszon kapaszkodas kozben es en meglatom, az nekem az olyan, mintha valaki erosen gyomorszajba vagna, szabalyszeruen vissza kell tartanom a hanyast. Ferfiben es noben is. A nemi szorzet helyen a dzsungel meg olyan, hogy arrol beszelni se tudok...Sokminden termeszetes meg egyebkent, pl a hosszu koszos korom is, de mne fogjuk mar ra, hogy az jo mert termeszetes :D igazabol a feminista vonal nem vilagos nekem, miert ok kezdtek el kardoskodni a szoros noi labak (meg gondolom egyebek) mellett. Hogy jott ossze a ket dolog a fejukben?
2015. ápr. 17. 00:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Magam részéről, mint nő, úgy vagyok vele, hogy igazuk van, nem kell szőrteleníteni.


Csak akkor ne lepődjenek meg, ha ilyenekkel kell megosztani az ágyukat.


[link]


NEKIK miért is kéne akkor bármit csinálni vele, hmm?

2015. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

"Nemrég például azt találták szexista megnyilvánulásnak, hogy az egyik forma-1-es pilóta lelocsolta a dobogón örömében pezsgővel az egyik hostess lányt (pedig ez már számtalanszor megtörtént az autóversenyek története során). Furcsa, de a csajnak semmi baja nem volt vele."


Ez a legkárosabb, legveszélyesebb és legrosszabb egyes radikális feminista irányzatokban. Hogy ők jobban tudják nálam, nálunk, hogy mégis, mint nők mit kéne gondolnunk éreznünk. Mert, ha én azt mondom, hogy nekem jó így, engem nem zavar sőt, még be is jött, hogy lelocsolt pezsgővel, akkor le tudnak annyival, hogy én csak egy elnyomott hülye vagyok, aki nem tud magáért gondolkodni, majd ők tudják. EZ sokkal rosszabb, mint amit bármikor a férfiak tettek a nők ellen.

2015. ápr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

szőrrel is lehet valaki tiszta és ápolt, meg lehet szőrtelenül is büdös.


És suttyózd azt, aki a kukid húzkodja. Lehet, hogy ő csupasz, de ha képes egy ilyennel élni... suttyó az, aki felfogja, mit olvas? Na hova tűnt az ő?

2015. ápr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Én sem vágom, hogy hová tűnnek az ékezetek. A kérdező utolsó hozzászólásában már egyáltalán nincsenek.
2015. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Feminista vagyok, azt gondolom, hogy aki akar (nő vagy férfi), az szőrtelenítsen, aki nem akar, annak ne legyen kényszer.


Képzeld el, hogy nyáron rövidebb gatyóban mész az utcán, és elsétálsz pár szép nő mellett, és csak azt látod, hogy meglesik a lábad, aztán összesomolyognak, és tudod, hogy arra gondolnak, milyen undorító a göndörödő szőr a lábadon.


Na, ezt nem lenne szabad senkinek (se nőnek, se férfinak) éreznie.

2015. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!