Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sok ember miért szól bele,...

Sok ember miért szól bele, miért tesz megjegyzéseket, miért próbál befolyásolni abban, hogy mit vásárolok magamnak?

Figyelt kérdés

Elég sokszor tapasztaltam már ezt. Negatív megjegyzéseket tesznek, vagy magára a termékre, hogy "ez tök felesleges" "minek az neked, nem ez most a legfontosabb", vagy az árára "hát én ennyiért biztos nem vennék magamnak".


Nem értem miért. Nem vagyok pénzszórós, sosem veszek magamnak feleslegesen dolgokat. Egyébként nem is értem, ők honnan tudják, hogy nekem mi a felesleges. Évente kb. egyszer megyek el ruhát vásárolni, de akkor olyan ruhákat veszek, amik drágábbak az átlagnál (egy ing kb. 20.000), mert szeretem ezt a márkát, illik hozzám, tartós, sokáig hordom őket.


De a végére teljesen elmegy az egésztől a kedvem. a Sok kritizálástól. Nem érdekel a kritizálás, csak elrontják vele az egészet, nem is szivesen mutatom már meg ha veszek valamit. Mert úgyis az lenne hogy nem néz ki valami jól, túl drága volt, van itthon is stb. stb.



2013. jan. 21. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz a megjegyzésekkel!Ha neked tetszik és jól bírják a strapát akkor azt vedd meg .Én egyébként a cipőkkel vagyok így.Inkább megveszem a drágábbat.
2013. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkinek is mutogatnod, mit vettél? Miért kéred ki a véleményüket, ha nem tetszik, amit mondanak? Vásárolj kedvedre, olyan márkát, olyan ruhát, olyan bármit, amit megengedhetsz magadnak és amit szeretsz, ebbe ne hagyd, hogy beleszóljon bárki is. Egész pontosan kiről van szó? Rokonok, családtagok, vagy barátok? Legfeljebb mutasd meg nekik, ha nagyon akarod, de az árához nincs sok közük. Én nem szoktam mutogatni, mit vettem, ha kíváncsiak megkérdezik, ha olyan, megmutatom, ha ajándék vagy másféle, akkor nem.
2013. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem nem befolyásolni akarnak, azért tényleg nem feltétlenül jön ez jól neked ez érthető. Drágállhatják és ezt meg neked kéne megérteni, hogy másoknak szokatlan lehet egy drágább ing mondjuk. Mondd el nekik te mit látsz azokban amiért megveszed hogy ők is értsék. Aztán meg te is beszélgess velük ami nekik tetszik és az miért....
2013. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!