Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék újra bízni az...

Hogyan tudnék újra bízni az emberekben?

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy incidens amivel ez kezdődött.Onnantól kezdve folyamatosan bizonytalan voltam,önbizalom hiányos lettem.Ez utána végül nagy nehezen sikerült tovább lépnem,és rendbe hozni magamat testileg,lelkileg.Most már azt gondolom jól vagyok,de még van 1 problémám.Még mindig bizalmatlan vagyok az emberekkel,ha valakivel beszélek ideges leszek.Nem tudok kapcsolatokat kiépíteni,rögtön a rosszat látom.Mindig azt gondolom, hogy ki fog beszélni az adott illető a hátam mögött. Félek attól,hogy hülyeséget fogok csinálni/mondani.Ezért gyakran nem teszek semmit.Ezzel pedig eltaszítóm a jó embereket is.Hogyan tudnék újra normális kapcsolatokat kiépíteni,bízni az emberekben?
2015. ápr. 19. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Születésünk után nem tanuljuk meg hogyan kell normálisan lélegezni. Szervezetünk oxigénhiányossá válik, ezt mindaddig tudja is kezelni, amíg a szervezet el nem salakosodik. Mikor már az elsalakosodás is gátolja az oxigéngazdálkodást, betegek leszünk. Ez egyértelműen kihat a lélekre, a tudatra is.

Légzőgyakorlattal és az emésztésbe bejuttatott plusz oxigénnel a probléma orvosolható.

A központi idegrendszerre ható orvosságok nem adhatnak végleges megoldást, mert azok csak a tüneteket enyhítik.

Ha érdekel további okfejtésem, e-mailben

2015. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!