Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kedves emberek! Én mindig...

Heroes3 kérdése:

Kedves emberek! Én mindig nevettem azokon akik interneten barátot kerestek. De utolért a humorérzékem. Egyik percről a másikra senkim sem lett. Sem barát sem haver. Plusz egy lapáttal, hogy jönnek az ünnepek. Miért nem lehet bízni az emberekben?

Figyelt kérdés

Velem van a baj, hogy nem bírom elviselni a hazug szava hihetetlen embereket?Képes voltam egy 4 éves barátságot eldobni, mert már elegem volt abból, hogy már azt sem hiszem el, amit kérdez.

Tényleg meg kell magunkat játszanunk más képet adnunk beállnunk a divat sorba és lenyelnünk mindent, hogy legyenek barátaink?



2014. nov. 1. 21:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Te is megtanulod, mint ahogy én is, hogy a mai világban az őszinteség és az őszinte ember nagy kincs.És simán ki fogod szórni az életedből a selejtet.



Hazugokból Dunát lehet rekeszteni.

2014. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy túl őszinte vagyok.Én nem szoktam 'szarozni'

Nem tudok álarc mögé bújni, és hazudni, hogy igen tetszik a ruhád például.Nem tudok nyalni senkinek.Miért van az, hogy a 24 évem alatt, negyed annyi segítséget nem kaptam vissza, mint amennyit én adtam?Ebbe bele tartozik a törődés is.Minden. Ha én azt mondom, hogy 3-ra ott vagyok, abból nem este 8 óra lesz, és nem azt mondom röhögve megérkezésemkor, hogy háhá jajj elcsúsztam egy kicsit. Túl robot vagyok? Túl bunkó? ... ...

2014. nov. 1. 21:46
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy. 4 év még nrm olyan nagy idő. Amikor megismerkedtetek, a hasonló dolgaitok vonzottak titeket egymáshoz, de az eltelt időben mindketten változtatok.
2014. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

2 Szórd ki az életedből a selejtet. Nem csak egyet, hanem mindet. Rá fogsz jönni, hogy a velük töltött idő minden pillanata veszteség.

Ha így teszel, akkor szépen csendben elindul egy folyamat, és jönnek azok, akik valóban hozzád illőek mint emberileg, mint barátilag, mind társilag..

2014. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy kiszórtam mindent.Kicsit több mint 5 éves barátság volt az. Volt egy 2 éves is, de egy olyan mondata volt, és már nem is beszéltem vele.Nagyon elkezdtem harapni a kamu hazug szövegekre.Tényleg elegem van az élettelen szavahihetetlen emberekből.Csak hát most ott tartok, hogy sehol. Közel fél éve egy szót sem váltok senkivel.Láttátok a legenda vagyok című filmet? Kettő év alatt golyózott be a csávó.Nekem elég szerintem egy év is.

Bánt, hogy ilyen emberekkel voltam körülvéve, mert tényleg csak lehúztak lelkileg. Idegileg. Mindenhogy. Na de és most? Kemény voltam és igazam volt, de tovább hogyan? Jahm.. 24 férfi. (Nem fiú) :)

2014. nov. 1. 21:59
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki állandó őszinteséget vár tőlem azt közölje. Minden embernek más az értékrendszere, én pl. megérteném, ha önös érdek miatt hazudnak nekem.
2014. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
5 Amit leromboltál épitsd ujra, csak jobb emberekkel, és a mércéd sose kerüljön lefelé, csak felfelé.
2014. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

6 Veled közölnie kell bárkinek is ha őszinteséget vár?


Na hagyjuk.. Nem is értem mit keresel ennél a kérdésnél ilyen gondolkodással.

2014. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 jocika147 válasza:
kérdező. pontosan ugyan igy vagyok a dolgokkal mint te. en is hosszú hónapok óta ezt érzem. igazából hányingerem lett az emberektől. nem is igazán hiszem el azt hogy létezik egyáltalán barátság. lassan már egy eve ez van szerintem birni fogod te is addig :) illetve elotte is ez lehetett csak nem vettem észre. nem jo ragaszkodni senkihez sem... remélem helyre jönnek a dolgaid neked is ha már egy cipőbe járunk:)
2014. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Bárki bármit mondhat, az ember egy érző lény.

Nem lehet úgy élni, hogy nem ragaszkodsz senkihez.És igen ez a világ nagyon el van korcsosodva.

Ha nincs okos telod, és nem tudsz menni heti egyszer bulizni, akkor nem tudsz beilleszkedni sem.

Egyszerűen csiki csuki az egész.Le kell nyelnem ezeket, és én is csak a verdákról meg a nőkről beszéljek és akkor lesznek haverjaim?Most be kell álljak a sorba ami a divatnak megfelel?Sosem hittem volna. Mint azt sem, hogy az emberek 99%-a szava hihetetlen erkölcsileg szürke, és minden mondatában van egy hazug szó. Mikor jön el az az illető barát, aki legalább fele annyit add vissza mint amit én adok?

Hogy lehet az, hogy annyian vannak egyedül, pedig okosak, jól neveltek, és viccesek is? 3 hónap egyetlen szó nélkül egy másik emberhez?

De legyen 100 hazuggal mint egyedül?

Álljak be a sorba és jó pofizzak, hogy legyenek haverjaim?Hogy ne legyek egyedül? Adjak fel hirdetést, hogy barátot keresek? :)

Tehát ebből látszik, egy szó mennyit is ér, ha nem tudsz senkihez sem szólni.

Nem tudok most többet írni.

Megoldás?

2014. nov. 2. 12:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!