Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyikük a nagyobb paraszt?...

Melyikük a nagyobb paraszt? Kamaszhiszti-elemzés!

Figyelt kérdés

A lentebb olvasható beszélgetés zajlott le A és B között. Ti melyiküket tartjátok rosszabbnak?

Milyen jellem jön át a beszélgetésből az egyes személyek részéről?

Tippeljétek meg a két társalgó fél nemét és életkorát!


A: Szia :)

B: Hello

A: Zavarok?

B: Nem, hacsak nem vagy puffasztottrízs kedvedben

A: Ejha, te is csípős vagy ma :) mizu?

B: Én nem. Csak ki nem állhatom amikor ilyen "köcsög" vagy és megsértődsz xD a saját hibádon és még a tanárnak is hisztizel

A: Hát jó, akkor majd beszélünk később, keresek mást hisztizni :/

B: Mondjad nyugodtan, hogy mi a bajod, de velem ne legyél paraszt. Meghallgatlak szívesen, mert nagyon érdekel, hogy miért vagy az utóbbi időkben megint ilyen

A: Igyekszem nem az lenni, lassan belejövök

B: Mondjad, mi a baj? :/

A: De mindegy, megyek nyelvtanozni :)

B: Nem. Biztos hogy nem. Mondd már el hogy mi van :(

A: Családi ügy, lényegtelen :/ Bocsi a hibáimért, meg kérek egy kis türelmet

B: Ennyit tűrtem xD De ok. Elmondod?

*hosszú szünet*

B: ??

A: Szkennelek, pillanat :)

B: Ok

*szünet*

A: Vagyok :)

B: Király :) Na leírod?

A: Nem-nem :P Te is tabuztad a családod

*Képmetszést küld A egy korábbi időpontról, melyben B írja: "Befejezhetnénk, hogy a családomról beszélünk? ;)" *

B: Oo hogy te mekkora

Elmész a tudod hova!

Akkor nekem ne duzzogjál soha többet az életben

A: Remélem nem lesz többé rá szükség :)

B: Akkor mentem tanulni szia

A: Most ezért haragszol? Nekem is rosszul esett mikor ezt mondtad...De jó tanulást :)

B: Én nem szoktam hozzá, hogy a családromról beszéljek, te meg szoktál

Ezért akartam megkérdezni, de akkor további sok sikert a duzzogásodhoz ;)

A: Nem duzzogok :P Csak ha te sem, akkor én sem

B: Jesszom, ovi. Szia

A: Gyereknek lenni jó :)

Szia :)

B: Hisztis hülyegyereknek nem jó lenni. Akarsz magadnak párt, de ha ilyen vagy, nem lesz :/

A: Most össze akarsz veszni? :D

Hát igen, még fejlődök, szerencse, hogy még egyenlőre nem is akarok :) majd... :D

B: Te akarsz. Nem foglalkozom most hülyékkel bocsi. Elég sz*rul vagyok ahhoz

A: Kedves szavak :D

Akkor szia, jobbulást :)

B: Te beszélsz? XD vicces vagy

A: Köszi :$ :D

*B letiltja A-t*



2015. ápr. 21. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Átmenetileg elengedem a fejem:

Valaki azt kérdezte ezen az oldalon, hogy a felnőttek miért olyan lenézőek a kamaszokkal? Hát, többek közt ezért!


Látszik a "roppant színvonalas" párbeszédből, hogy ennek volt előzménye. Az folytatódott ebben az infantilis formában. Benne van minden, ami jellemzi a mai ifjúságot. A kivételektől ezúton kérek elnézést! Két ember, akik már akkor is chatelnének, ha ott ülnének egymással szemben. És mivel időnként elcsúszik pár mondattal az egymásra adott reakció, ezer félreértés forrása lehet, amit természetesen megbeszélni a mai túlterhelt ifjúságnak roppant fárasztó, így nemes egyszerűséggel minden szaron megsértődnek. Az eredmény pedig látható.

A másik, amitől kihullik a hajam, hogy valaki telekiabálja a világot, hogy ő bánatos. Nagy divat lett az önsajnálat és a kollektív sajnáltatás. Megjelennek az érdeklődők, (mi a baj? stb) majd a panaszkodó elkezdi kéretni magát. Ez régebben a lányokra volt jellemző, de ebben az elb..zisodó ifjúságban már egykutya.

Kedveseim, újra fel kéne fedezni a direkt emberi kontaktust, a beszélgetést (szóban, személyesen) és meg kéne tanulni egy kicsit emberként létezni!

2015. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál, kedves Utolsó!
2015. ápr. 22. 16:35
 13/13 anonim válasza:

A ostoba

B bunkó és fölényes


Vagy egész egyszerűen B megunta A ostobaságát.

2015. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!