Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan európai, homokos tengerpartot, ami csendes, nincs túlságosan messze, és nem túl drága?

Figyelt kérdés
Horvátországot, Olaszország északi részét, és Bulgáriát kivéve)

2014. márc. 2. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, ezekkel a kompromisszumokkal nincs ilyen feltétel. Vagyis vannak, de azt írtad, azokat kivéve. Szóval ami maradt, az vagy messze van, vagy drága, esetleg ha egyik sem, akkor meg nem homokos a partja.
2014. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Montenegro
2014. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy kizárva, mert ezeken a helyeken már többször is jártam. Görögország szárazföldi feléről mi a véleményetek, mennyire drága? Törökországgal nagyjából egy árban vannak, vagy tévedek?
2014. márc. 3. 07:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy körülbelül egy árban vannak, viszont a görög tengerpartról jobbakat hallottam (sajnos még nem voltam), meg a környezet is talán picivel szebb. Mármint a táj.
2014. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Vélemények továbbra is érdekelnek, köszi! :)
2014. jún. 26. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!