Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos a gyűlölet bennem a...

Jogos a gyűlölet bennem a szüleim és a környezetem iránt?

Figyelt kérdés

Soha nem volt boldog gyerekkorom a szüleim egy utolsó mocskos alkoholisták, sose vehettem meg a kiszemelt biciklit amire annyira sporoltam és volt rá pénzem , anyám folyamatosan iskola után részegen várt és üvöltött terrorizált engem, apám meg korlátozott sose volt jó minta, egy utolsó senkiházi mindig is a szememben aki semmire nem vitte csak egy xar munkás anyám úgyszintén. Ez a környezet odáig fajult hogy gyűlöletbe csapot át nálam rohadtul gyűlölm a falumat az embereket akik hülyén néznék rád mert zárkózott vagy és csíra. Sose volt egy igaz barátom folyton vertek bántottak engem Általánosban, közép suliban is, érettségiztem akkor is.



Te mit tennél, hova mennél a helyemben, hs senkire nem számíthattok?



2015. ápr. 22. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%

Kedves 10-es kommentelő!


Nem mi, hanem a kérdező pontozott le! Mivel látod, hogy mindenkié le van, ezért ha logikusan végig gondolod akkor észre veszed, hogy mi hiába írunk itt bármit is, a kérdező csak a saját feje után fog menni!

2015. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
0 százalékra lettem pontozva,ahhoz nem elég egy lepontozó
2015. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen igazad van, mivel én is a kezdőről lementem 80-ra aztán most meg 74%.


Mindegy, mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk, amit állítottunk az csak segítőszándékkal történt!

Mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja!

Ha meg segítséget kér valaki, akkor meg fogadja el, és tegye félre az egóját!

Ha meg nagy az egója, akkor meg minek kér segítséget valaki, ha úgysem fogadja meg!


Szép napot mindenkinek! :)

2015. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

volt akinek pirost adtam mert teljesen hülyeséget írt, de aki értelmes választ adott annak ment a zöld minden esetben, nem is értem miért hiszitek azt hogy csak én szavazhatok...



Nem nézem le mert munkás! csak az idegesít hogy folyton szídja xy-t mert ő felső vezető és 2x annyit keres mint ő stb. Szóval másokba és a kormányba látja a hibát de magukról tudomást se vesz.... és persze az év 75% - ban fogyaszt alkoholt ezt két éve számoltam ki.

2015. ápr. 25. 06:39
 15/15 A kérdező kommentje:

Miért nem látják be a szüleim hogy az alkohol tette tönkre, az életüket?


és tudomást se vesznek róla hogy tönkre vágták az életemet!


De ha elköltőzök mindent a fejűkhöz vágok és minimum 5évig tutti biztos nem jövök vissza, remélem sikerül megváltoznom messze tőlük mivel zárkózott vagyok miattuk lettem az...

2015. ápr. 26. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!