Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogok hízni valaha is?

Fogok hízni valaha is?

Figyelt kérdés

Lassan 17 éves leszek, 183 centi vagyok, és mellé 51-52 kiló, egyszerűen nem tudok hízni sehogy. Már évekkel ezelőtt mondták hogy "majd meghízol pár éven belül, ne aggódj".

Pár kilót híztam az utóbbi években, viszont annál inkább nőttem. 9. osztályt 160 centivel kezdtem, most 11-re vagyok 183-4.

Édesapám és a testvéreim is mindig soványak voltak, így én sem lóghattam ki a sorból, tudom, hogy ilyen géneket örököltem, és nagyon változtatni nem tudok, de már nagyon zavar, hogy mindenki piszkál azzal hogy "hízzál már valamit", "te nem vagy anorexiás?", "aztarohadt de vékony vagy"

Az lenne a kérdésem, hogy aki ugyanilyen cipőben járt, az kb. hány éves korában kezdett el hízni/kinézni valahogy?


2015. ápr. 23. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, vagy valami komolyabb fizikai tevékenységet végezni, szedj fel valamennyi izmot és egyél kicsit több fehérjét és szénhidrátot.
2015. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hízni nem úgy kell hogy várakozol semmit nem csinálva, vagy zabálsz összevissza, hanem úgy hogy edzel és normálisan étkezel mellé, hogy izmokat szedj fel meg minden. Erre bárki képes.
2015. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendszeresen kerékpározom, röplabdázom, húzódzkodom, fekvőtámaszozom, úgyhogy senki nem mondhatja, hogy nem sportolok
2015. ápr. 23. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!