Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan figyeljenek fel rám a...

Hogyan figyeljenek fel rám a suliban/bulikban?

Figyelt kérdés
sokszor próbálok vicces dolgokat mondani de sose sikerül senki nem nevet.. viszont mikor más mondja akk mindenki szakad.. egyszer mikor piáltam elengedtem magam volt hogy mindenki körémgyűlt de azóta nem tudtam felvonni a társaság figyelmét soha.. Hogyan kéne "elismertebbnek" lennem? illetve nem tudom,de lányokkal mindig olyan komolyan beszélek h egyszerűen nem szabadul fel a beszélgetés.. ezen mit tudnék segiteni? 17/f
2015. ápr. 24. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Tiszta görcs lehetsz emiatt, az erőltetett poénokat senki nem bírja, ha nem jön zsigerből, ne erőltesd. Nem lehet mindenki humoros.
2015. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha házibuliban akarsz csajozni akkor vegyél egy gitárt, tanulj meg 3 akkordot és mellé énekelgess valamit. Nem kell hozzá semmilyen tudás, elég ha a kezedben van, úgy odahúzza a csajokat mint valami mágnes. (Sok műmájer ezt csinálja, de beválik)
2015. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!