Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes pszichológushoz...

Érdemes pszichológushoz fordulnom párkapcsolati problémával?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerülne? Kihez érdemes elmennem?


Egy több éves párkapcsolatom van, ami eléggé megváltozott. Nagyon megvisel, de nem éreztem még soha elhatározást, hogy kilépjek belőle.


Úgy érzem, ha egy független ember rá tudna világítani dolgokra, annak hasznát venném. De még nem döntöttem el, mihez kezdjek.


Ez a párkapcsolat kihatással van a munkámra és a közérzetemre is


2014. dec. 14. 03:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes.

Az árak eléggé változóak, azt sem tudjuk, hol laksz.


A végeredmény röviden ennyi lesz:

Ha nem tudsz rajta változtatni, akkor lépj ki.


AMit én teszek hozzá, a változást a párodnak is akarni kell, és neki is tenni kell érte. Ha ezt nem hajlandó, akkor felesleges minden erőfeszítésed.

2014. dec. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor próbáltuk meg megbeszélni, de nem sikerült. Szakítás is volt, de az sem volt tartós.


Már szeretném valahogy védeni a saját életemet. Nagyon belebonyolódtam, régóta érzem hogy nem megyek jófelé, de nem tudtam megállni.


Már látom magamon, hogy tönkremegyek, egészségileg is lassan. (Elég érzékeny vagyok)


Egy külső embertől amolyan kritikát szeretnék kapni, kíváncsi vagyok mi lehet a véleménye. Továbbá szeretnék tanácsot kérni, hogyan tovább

2014. dec. 14. 04:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor keress fel egy pszichilógust, de ő is azt fogja mondani, hogy önromboló kapcsolatból ki kell lépni, főleg, ha nincs komoly elkötelezettség (gyerek, házasság...)

Fiatal vagy még. Nem kell belebonyolódnod egy nem működő helyzetbe.

2014. dec. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Társfüggő vagy?
2014. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!