Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek ilyen személyeket?...

Ismertek ilyen személyeket? Ez normális?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha a párom sosem akar magától át ölelni,meg puszilni, csókolni,stb.

Úgy értem hogy észre vettem ha én ezeket nem kezdeményezem,akkor a kapcsolatunkban nincs semmi...

Ismertek ilyen személyeket vagy egyszerüen nem szeret?

Sajnos én pont az ellenkezoje vagyok és ez az egyoldalú dolog elég bántó..


2015. ápr. 25. 20:50
 1/10 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Általában aki szereti a másikat, az szereti babusgatni is. Van néhány kivétel. Meg azokra jellemzők akik már nem éreznek semmit a másik iránt.
2015. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A párom is ilyen, nehezen fejezi ki az érzelmeit, meg azt is szokta mondani, hogy neki "elég annyi", amit én bújok hozzá. Persze ő is kezdeményez néha, csak ő még zárkózottabb, mint én. Ráadásul pasi. (gonosz vigyor :)

Elfogadom így. Nagyon jól megvagyunk, nyáron lesz az esküvő :)

2015. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az... :(
2015. ápr. 25. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiábrándító lesz..Nem szeret téged.
2015. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, előző. Tudod, akinek voltak már komoly-értsd, tényleg komoly, nagy horderejű törések az életében, az nem tudja úgy kifejezni az érzelmeit, mint egy "normális" ember. De ez nem azt jelenti, hogy nem tud szeretni!!!!!
2015. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de ha úgy érzed, kérdező, hogy CSAK te kezdeményezel,akkor lehet, hogy baj van a kapcsolatotokkal. De ezt csak te tudhatod, mert te élsz benne. Innen kívülről mi nem tudjuk megítélni, egy 4 soros jellemzés alapján, hogy melyikőtök milyen intenzitással vesz részt a kapcsolatban.
2015. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak vagy neki, hogy legyen valaki. De ha nem lennél nem hiányoznál. Tök mindegy neki, hogy te vele vagy vagy nem.

Bocs, ez így van. Nem számítasz. Szemernyit sem. Levagytojva ebben a kapcsolatban. Nem becsül. Nem is fog. Nem néz nőnek, nem kíván. Nem is fog. A legjobb megoldás a LAPÁT. Fél év múlva nézd meg ezt a kérdést, már nem lesztek együtt addigra.

2015. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Aki fontos nekem, afelé ki tudom fejezni az érzelmeimet.
2015. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki felé nem fejezem ki, az nem fontos. Az nem érdekel. Tőlem akár meg is dögölhet. Egy kezemen meg tudom számolni aki nekem fontos. Többit le.szarom.
2015. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezhet. Nem tudom, hallottál-e már a szeretetnyelvekről... most pontosan nem tudom, hány féle van, de vannak, akik egyik nyelven fejezik ki inkább az érzelmeiket, vannak, akik inkább a másikon. Ilyen szeretetnyelv pl. az érintés, az ajándékok adása vagy éppen a szeretet beszédben való kifejezése. Elképzelhető, hogy neki nem az érintés a szeretetnyelve, neked viszont az. De az is lehet, hogy nem szeret igazán, de az más területeken is meg kellene nyilvánuljon. Ha ennyire frusztrál ez téged, akkor nem passzoltok össze, és érdemes lenne mást keresned, akivel jobban klappoltok ilyen téren.
2015. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!