Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem? Néha úgy...

Mi a baj velem? Néha úgy érzem, nem vagyok normális.

Figyelt kérdés

Kamaszként depressziós voltam, jártam terápiára, kaptam gyógyszereket, "megjavultam", pár évig minden oké volt.

Az utóbbi pár hónapban vettem észre, hogy valami nem oké velem. Hülye tévképzeteim vannak (pl elrontottam valamit a munkahelyemen, ami miatt ki leszek rúgva, ilyen ostobaságokat), aztán ezekre annyira rágörcsölök, hogy remeg-kezem lábam, csomó vagy a gyomromban.

Néha tök jó kedvem van, aztán minden ok nélkül búskomorrá vagy idegessé válok, elkezdek ok nélkül sírni.

Sokszor gondolkozok az öngyilkosságon is. Nagyon félek a tűztől, de arról ábrándozok, hogy felgyújtom magam. Tudom, hogy nagyon bizarr, és nem is értem miért, de mindig ide kanyarodnak a gondolataim.

Az önbizalmam nagyon alacsony, mindig butának és ügyetlennek érzem magam, pedig mindenki azt mondja, hogy egyik sem vagyok.

Vannak barátaim, van kapcsolatom. Hobbijaim, szenvedélyem nincs, filmeket, sorozatokat szeretek nézni.

Van valaki hasonló helyzetben? Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam?

Elnézést a regényért.


2015. ápr. 20. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellene kanyarodni a terápiához.
2015. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán bipoláris depresszió? Szerintem is terápia kellene.
2015. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia tudom régi kérdés ,de jobban vagy?
2021. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!