Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fiú vagyok-e leírás...

Rockcsempész kérdése:

Milyen fiú vagyok-e leírás alapján?

Figyelt kérdés

20 éves leszek a nyáron, külsőre magas vagyok és vékony. Mivel külföldön élek nincsenek egyáltalán olyan barátaim akikkel a szabadidőmben találkoznék, de ez nem azt jelenti, hogy mindig bent ülök a lakásban, mert mindig szoktam sportolni.


Szeretek olvasni, nagyon szeretem a zenét, filmeket nézni, fotózni és biciklizni. Sajnos nincsen barátnőm, de nagyon szeretnék egyet, de egy olyat aki életre szól és akivel minden nap egy ajándék. De sajnos nincs ilyen vagy csak nem találom meg az igazit (4 barátnőm volt idáig összesen, akivel volt is valami).


Sokak szerint nem vagy normális, már szinte mindenki mondta ezt legalább egyszer. Nagyon szeretem a metrókat és a vonatokat és a régi járműveket. Mindegyikből a régebbi típusokat kedvelem, nem tudom miért de nagyon szeretem a 70-es, 80-as és 90-es éveket.


Nagyon nem szeretem ezt a mai társadalmat, mert az érzéseknek már nincs értékük, mindent csak tárgyakban és pénzben mérünk, ami engem kikészít, mert így is nagyon szeretethiányos vagyok. Senki se szeret engem szerintem maximum az anyukám és a testvérem, de ő velük nem lehet mindent megbeszélni...


Alapjáraton szerintem egy nagyon optimista ember vagyok, aki a földön él. Sokszor "skizofren" rohamaim vannak, néha amikor nagyon egyedül vagyok magammal beszélgetnék, a másik énemmel ami szerintem örületes már, de hát egyedül vagyok, van egy kis világ a fejemben és abban élek.


Nagyon félek a csalódásoktól, mert nagyon sok lány/ember összetörte a szívemet és már félek szeretni...


Igazából nem is tudom, miért mondtam ezt el... Jól esik, ha valaki elolvas legalább... Akárki is végig olvasott, köszönöm, hogy rám szánta a drága idejét.


19F- külföld


2015. ápr. 27. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendes fiú vagy ;) nincs veled semmi gond...sőt. Jó dolog hogy nem akarsz azonosulni a mai világ aljával akiknek csak a pénz számít...és ne gondold magad bolondnak...

Az hogy magadban beszélsz segít tisztázni a fejben lévő zűrzavart (én is szoktam :D)

És ne hidd el ha azt mondják nem vagy normális...nekem is mondják, piszkálnak az öltözködésem, zenei ízlésem miatt de ez így van rendjén ...A különleges emberektől lesz sokszínű a világ :)))

15/L

2015. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, szimpatikusnak tűnsz. Én már "idős" vagyok hozzád képest, 40-es korosztály, de ez az én időmben is megvolt, tehát a 80-as években, hogy volt a kommersz tömeg, és aki ebből az átlagból kilógott, azt hülyének nézték, csodabogárnak gondolták. Akkor is voltak egyéniségek, én sem egy átlag voltam, és úgy látom így 20-25 év távlatából, hogy nem az akkori szépfiúk és menő lányok vitték sokra az életben a volt osztálytársak közül, hanem akiket csúfoltak valamiért, mert kilógtak a sorból...

Merj egyéniség lenni, nyugodtan vállald fel, fogadd el önmagadat. Nagyon jól, korodhoz képest nagyon bölcsen látod a mai társadalmi helyzetet. Lehet, hogy kevés barátod, ismeretséged akad, mert nem tartozol a többséghez, de nem baj, előbb-utóbb megtalálod azokat az embereket és azt a társat, akik a te világodba beleférnek.

Légy kreatív, bármi ötlet megszületik az agyadban, valósítsd meg, tegyél érte, alkoss abban ami téged motivál, mert lehet sokra viszed az életben. Az igazit nem kell görcsösen keresned, majd az élet hozza, addig is élj úgy, ahogy szeretnél.

Végezetül egy mottó, ami kissé poros, kopott, 80-as évekbeli, a kollégiumi szobánk falára írtuk ezt ki szobatársaimmal annak idején:

"Ne rágódj azon, hogy mit gondolnak felőled mások. Leköti őket azon való rágódásuk, hogy te mit gondolsz felőlük."

2015. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
magas vagyok,fiú,22 éves,külföldröl,imádom a 70es,80as,és 90es éveket,mert a világ sokkal emberibb volt,ma már nincsenek értékek,buszmániás vagyok,egyedül futok,biciklizek,sokat olvasok,imádom a mély üzenettel rendelkező filmeket,könyvet s verseket irok,Ja es nincsenek barátaim sem szerelmem,mert nem tudok bizni,hisz oly sokan vertek át. Lehet éjjel felkeltem s álmomban én írtam ki a kérdésedet ;D Elképesztöen hasonlitunk,pedig én nem szoktam ilyet mondani.. Írj üzenetet,ha esetleg van kedved
2015. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy a sok közül.


Most én leszek a gonosz boszorkány.


Amit most itt leírtál, akár rá is mutathatnék egy random járókelőre az utcán, a leírás megállná a helyét. A metrók-vonatok szeretetét leszámítva.

Nincsenek barátaid, könyves-zenés-filmes-mozgós, magadban beszélős emberke vagy, párkapcsolatot akarsz és futsz valami megfoghatatlan után, szeretethiányos vagy, rühelled a társadalmat és ugyan azt skandálod, mint a legtöbben: érzések nuku, a pénz a minden, félsz a csalódásoktól és a többi.


Olyan vagy, mint mindenki. Egy fiatal kis emberke, átlagos célokkal, átlagos élettel, átlagos mindennel.

Tehát a kérdésedre válaszolva, kedvesem, számomra te egy átlagos srác vagy. Rendes, hétköznapi, emberi, és csöppet sem különleges.

2015. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem is szimpatikus vagy. de ez a "félek szeretni" rész butaság. csalódni kell, tapasztaltabb leszel tőle. ne félj tőle, ne félj az újtól. a szerelem, szeretet, csalódás, fájdalom mind szebbé, változatosabbá teszi az életet.

melyik országból vagy?

egy szintén külföldi:)

2015. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!