Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Túl nyomulós, tolakodó vagyok...

Túl nyomulós, tolakodó vagyok ismerkedésnél szerintetek (a leírás alapján)?

Figyelt kérdés

Nagyjából így szokott menni a dolog ha új emberrel próbálok megismerkedni:

Én: Helló

Ő: Helló

Én: Mi a hobbid?

Ő: ________ (ami a hobbija leírja)

Én: (leírom az én hobbimat) majd valami újabb kérdés

aztán így tovább, első kérdések között szerepelnek többnyire a hobbin kívül hogy szokott-e bulizni, milyen sok haverja van, milyen műsorokat néz a tv-ben, szokott-e gépen játszani, ilyesmi kérdéseket teszek fel. Vagy hogy az iskolájában mi vele a helyzet pl.

Aztán miután már egy ideje, párszor beszélgettünk előjönnek ilyen kérdések is hogy mennyire határozott ember, milyen dolgoktól fél, ha belékötnének hogy oldaná meg, ilyenek de nem mindig ezek.

Szerintetek mi lehet a gond, hogy úgy alapból nem vagyok szimpatikus senkinek, és csak én viszem előre a beszélgetést, a másik meg láthatóan teljesen lesz*r?

Ja és poénkodni én nem nagyon tudok, hétköznapi dolgokról beszélgetek általában.


2014. okt. 17. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó, már a legelején ott a hiba.

Ne indíts azzal, hogy mi a hobbija! Ha még élőben nem találkoztál vele, akkor a fényképeiről, vagy más róla szóló dologról írj neki egy szöveget, ami felkelti az érdeklődését. Aztán pedig viszed tovább a beszélgetést, milyen napja volt, stb.

2014. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én így szoktam:

- szevasz, iszunk egy deci felest?

2014. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első, mi a baj a hobbival? :)

(én csak azért nem szeretem, mert nincs hobbim)

amúgy én se szeretem, mikor mindig csak én kérdezek. szerintem csak rossz embereket találsz meg.

2014. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!