Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy védjem meg magam?

Hogy védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hát mit ne mondjak elég puhánynak érzem magamat,de sok ember szerint van bennem elég sok erő.Szóval az van,hogy egy bizonyos dolog miatt félek.Szeretném magamat megvédeni.Mit tudnátok ajánlani nekem?Szeretnék ötleteket kapni,hogy élesben az utcán is hogyan védhetem meg magamat?


Am lány vagyok.



2015. ápr. 30. 19:59
 1/9 A kérdező kommentje:
most egy olyan helyzetre gondoljatok,mikor jövök haza iskolából.
2015. ápr. 30. 20:00
 2/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2015. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

13

tudom még elég gyerek vagyok,de nem kérek a megjegyzésekből!

2015. ápr. 30. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldes két combosat az orrába azttán kisöpröd a lábát és ezzel a lendülettel szabadesésben belekönyökölsz a gyomrába majd végezetül acélbetétessel a sz*rt is kirugdosod belőle ;)
2015. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gázspray vagy paprika spray, táska külső zseb,vagy olyan helyen, ahonnan hirtelen elő tudod kapni.

Menj el vmilyen önvédelmi tanfolyamra esetleg, azzal a saját biztonság érzeted tudod növelni.

2015. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd magad megerőszakolni... XD Lehet élvezni fogod. Amúgy viccet félre téve a paprika spray jó ötlet meg valami önvédelmi tanfolyam. :D Később meg beszerzel egy pisztolyt és fejbe lőheted a támadót.
2015. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ennyi idosen nem vehet paprikasprayt , de persze megolthato :) ha megis veszel akkor Peffer KO . Ha valaki megtámad akkor , torokra uss gyorsan , nem kell erősen, vsak gyorsan , ha esteleg erőszakolni akarnak akkor ne támadj azonnal , hagyd egy kicsit had élje bele magát es mikor tenyleg kezd leteriteni , akkor jol tokonrugod ;)
2015. máj. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Testőrök. Nem vicc, lehet bérelni testőrt védelemre legálisan is, de megteszi egy szomszéd, barát vagy a fater is.
2015. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 alatt tilos bármilyen spray... dezodor,hajlakk meg ilyesmi amit lehet
2015. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!