Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg akkora hatalma van a...

Tényleg akkora hatalma van a tudatalattinak? A tudatosság nem képes felülírni?

Figyelt kérdés
Pl. ha valaki csak napi 1x, felkelés után elmondja magának a tükörbe, hogy "ma mindent kihozok magamból a lehetőségeimhez mérten", és ezt érzelemmel és tudatosan és mély beleéléssel mondja ki, akkor ez nem sokkal hatásosabb annál, mintha napi 1000x suttogná és monoton ismételné a fülébe egy alig hallható felvett géphang, hogy "sikeres vagy, sikeres vagy, sikeres vagy ..."? (Ez utóbbi a tudatküszöb alatt hatna.) Melyik vésődik be jobban, és hogyan lehet a negatív bevésődéseket felszámolni?

2015. máj. 3. 08:48
 1/1 anonim válasza:

Jó ideje próbálkozom mind2-vel. Szerintem az első hatásosabb... Bár még nem vált be. Viszont hiszek benne... Mikor suliba jártam, volt h a füzetembe 5osoket írtam az adott anyaghoz, amiből doga volt vagy ilyesmi, és bejött.


Tényleg igaz, hogy minden fejben dől el... Kell a pozitív gondolkodás, csak az àtállás nehéz.

2015. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!