Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kétségbe vagyok esve! Mi tévő...

Kétségbe vagyok esve! Mi tévő legyen?

Figyelt kérdés
Nem látom a jövőmet és ez rettentően zavar. Van érettségim és a 2. okj-s képzésemen veszek részt, még sem tudom mihez kezdjek ha levizsgáztam. Egyszerűen aggaszt, hogy mi lesz velem. Ha most megkérdeznék, hogy hogyan látom magam 10 év múlva azt mondanám, hogy csöves ként épp egy híd alatt alszom.

2015. máj. 3. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés számodra? Hogy mivel szeretnél foglalkozni? Én a kerüketi családsegìtőbe benéznék a helyedbe, ott szokott lenni pályaválasztási tanácsadás. Ha másnak nem, első lépésnek jó. Egyébként gondolom még fiatal vagy, így messze semmi nincs veszve, nem arról kell döntened, hogy mkt akarsz egész életben csinálni, hanem arról, hogy MOST mi tenne boldoggá, mit csinálnál szívesen.
2015. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!