Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha van egy baratnom...

Matty604 kérdése:

Mit tegyek ha van egy baratnom aki egyepkent tok szep de allandoan azon van hogy ongyilkos legyen en pedig sehogy sem tudom ravenni h hagy abba? TELJESEN KETSEGBE VAGYOK ESVE!

Figyelt kérdés

Mar regota ismerem es joban vagyunk de csak baratok!! Egy jo par eve kezdodott igazabol nemtudom miert meg baratja sem volt. Es alenyeg az hogy eszre vettem a csuklojan a vagasokat persze o eloszor probalta letagadni de aztan bevalotta es ennek mar ket eve.. Azota fojton vagja magat de olyan is volt hogy begyogyszerezte maga aztan meg ivott...

Nem tudom mit tegyek de szeretem es agodom erte

KERLEK SEGITSETEK!!!! Elore is koszonom ! :D



2014. dec. 20. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
-bocs de mi hulyékkel nem foglalkozunk,kérdezz meg mást,szia ))
2014. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Ertesd meg vele, h pszichiatriai segitsegre van szuksege, vagy szolj a szuleinek, akkor is ha ezt aztan amolyan arulasnak veszi, mert nem kizart, h egyszer tenyleg megcsinalja ill. h sikeresen megcsinalja.

Regebben en is vagdostam magam, meg ongyilkossagot is megkisereltem...ezert magambol kiindulva, ha nem fordulok a mai napig sem pszichiaterhez, akkor lehet,h most nem irok ide valaszt. Mondjuk nalam a haziorvos vette eszre a vagdosasokat, es valasztas ele allitott, vagy elvitet mentovel a zartosztalyra, vagy meg aznap elmegyek a helyi pszichiatriai rendelesre, es reszt veszek a terapian...az utobbit valasztottam.

2014. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mi az, hogy "egyépként"?
2014. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Elso: Most azert, mert van nehany helyesirasi hiba a kerdesben, ezert egybol hulye a kerdezo, es nem erdemel valaszt.Gratulalok, te meg szanalmas vagy....
2014. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyebkent meg ha mar olyan kritikus vagy, akkor vehetned a faradtsagot, h nagy betuvel kezdd a mondatot, nem kotojellel, a vegere meg pontot tehetnel, ugyanis ez igy lenne a korrekt. Idiota....
2014. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyi életképtelen kis tizenéves van? Ezekből semmilyen ember nem lesz, mentálisan sérültek, csak a szüleiket tudom sajnálni.
2014. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs a helyesirasi hibakert de siettem...

Kosz hogy megvedtetek de jobban orulnek ha hasznalhato valaszt andnatok mert mar kaptam jo otleteket ezeket koszonom!

2014. dec. 20. 16:30
 8/9 Cila123 válasza:
Lehet.hogy 1-2 poff meghozná a várt eredményt!
2016. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha legközelebb is gyógyszerre iszik kapd el egy körre ;) viccet félretéve: jobban van?
2016. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!