Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Furcsa helyzetbe kerültem. Mi...

Furcsa helyzetbe kerültem. Mi legyen? Kétségbe vagyok veszve hogy elveszitem.

Figyelt kérdés
Van egy aranyos srác a munkahelyemen. Kicsit jobban összemelegedtünk mint kellett volna. Csak hülyeségnek vettük de több lett. Neki van egy 4 éves kapcsolata amiben csak sajnállattal van, csak sajnálja a bnöjét. Teljesen össze van zavarodva hogy mit csináljon. Mert fél kilépni a kapcsolatából. De én teljesen komolyan gondolom vele. Neki kis idő kell. Egyik nap rám irt és mondta fejezzük be mert nem tudja mit akar. Akkor másnap a munkahelyen beszélgettünk és mást mondott h lehet mégis köztünk vala csak össze van zavarodva. Nem tudom már hogyan hassak rá. Tanácsokat várok.

2014. febr. 21. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha ő annyira töketlen, hogy inkább szánalomból meg "megszokásból" jár valakivel, mint hogy érzelemből tegye, azzal, akivel boldog is lehetne, akkor neked nincs mit tenni. Neki kéne egy kicsit érettebb férfiként viselkednie.
2014. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi az, hogy szánalomból van a barátnőjével? Belegondoltál egyáltalán, hogy ha valahogy összejönnétek és véletlenül nem működne,neked sem merné elmondani, hogy nem akar veled lenni? Ha akar téged, akkor lépnie kell, mert szerintem ez így veled és a barátnőjével szemben is szemétség...
2014. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!