Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell viselkedni az utcán?

Hogy kell viselkedni az utcán?

Figyelt kérdés

Oké, nem egy tíz éves, hiperkatív kisfiú vagyok, akinek fogalma sincs róla, hogy mit szabad, és mit nem...


Én utálom megbámulni az embereket, mert szerintem bunkóság, én is utálom, ha engem bámulnak (nemtől, kortól függetlenül). Viszont van, aki azt tartja bunkónak, ha az ember nem néz rá a másikra. Ha leszegett fejjel megyek, akkor nyomi vagyok, de ha felemelt fejjel, kihúzott háttal, akkor meg beképzelt 3,14csa. Holott nagyon távol állok a beképzelttől. A másik, meg hogy itt gyakorin is állandóan azt olvasom, hogy az emerek konkrétan elvárják, hogy a lányok rámosolyogjanak. De én meg egyrészt nem is szeretnék, mert mint már említettem, szerintem bunkóság nézni a másikat. Márészt meg nem is merek. Azt mondják, hogy nem vagyok olyan csúnya... de sajnos nagyon kicsi a mellem. És ha pont egy olyan emberre mosolyognék, aki undorodik a kis mellektől, akkor magában biztosan azt gondolja, hogy "ez meg mi a f...ért nézett rám?". Szóval... ha mosolygok, az a baj, ha nem mosolygok, az a baj. Ha felfelé tartom a fejemet, az a baj, ha lefelé, az a baj. Akkor most tulajdonképpen hogy kell viselkedni, járni, és nézni??


17/L



2015. máj. 5. 16:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

En se szeretek mas szemebe nezni az valahogy tul szemelyes, mintha a masik ember privat terebe lepnek, az utcan szerintem mindenkepp jarj kihuzott hattal mert rossz lesz a tartasod ha mindig logatod a fejed. Viszont ha ismerkedni akarsz akk mosolyogj, es felejtsd el, hogy barki is undorodna a kis melluektol, mert ilyen ember nincs.

Meg annyit, hogy az viszont furcsa, hogy utalod ha neznek ez mar inkabb vmi lelki serulest tukroz, de nem vagyok szakerto csak talalgatok.

2015. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Arkadashim, szerintem ez a "minél jobban öregszünk, annál fontosabb, hogy megfeleljünk másoknak " kb. addig tart, amíg az ember meg nem találja önmagát.

A gyerekeket még nem rontotta el a világ, minden megnyilvánulásuk őszinte. Aztán a társadalom elkezdi őket formálni (sajnos)... Ezután következik az, hogy felnőttként újra rá kell jönnie mindenkinek, ki is valójában. Az emberek változnak, de egy bizonyos kor után mindenki az aki. Amikor valaki ráébred arra, hogy ilyen vagyok, ez vagyok, és kész, onnantól pont tojik rá, hogy mit gondolnak mások. Nálam ez kb. 25 éves koromra alakult ki, és most a 30 felé közeledve egyáltalán nem érdekel ki mit gondol rólam.

A kérdező is majd eljut egyszer ide. Ez a légy önmagad, csak süketelés. Mindenki ezt szajkózza, de aki mer önmaga lenni, azt leszólják. Na pont ezt kell jó magasról lecsinálni. :)

2015. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12:

Némi paradoxont érzek a mondandódban:

- "kb. addig tart, amíg az ember meg nem találja önmagát."

- "a légy önmagad, csak süketelés"


Egyébként én (is) javasoltam a légy önmagadat ... így, hogy 40 felett már elég régen önmagam vagyok, mindenféle megfelelési kényszertől mentesen :-P

2015. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem félreértettél. Nincs itt paradoxon.

Csak figyeld meg azokat, akik a Légy önmagaddal dobálóznak (nem mindenkire vonatkozik). Többségüknek ezek csak üres szavak. Nem gondolják ezt komolyan, és az elsők között lesznek, akik jól elhordanak mindenfélének, ha mered vállalni magadat. Pont ők azok, akik megjátsszák magukat. Csak egy idő után már nem foglalkozol ezekkel az emberekkel, és akkor leszel önmagad. :) De hát jónak mondom, Te már egy ideje eljutottál ide. :)

2015. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én spec. örülök,ha rám mosojog egy csaj mellméretől függetlenül.

és ezzel a hozzá állásal magaddal szurszki,

nem veszed észre? ki f@-szt érdekel,hogy ki mit gondol?

És ha épp kiscicikre gerjed a srác akire rámosolyogsz...kihagyod,hátha életed szerelem utazik szemben a buszon.de bunkoság nézni,meg mosolyogni...szemezésrőll nem hallottál.

és ha nézel az is kit érdekel,egyáltalán ki veszi észre?


járj emelt fővel,és nézelődj,örülj,hogy nem vagy vak.

2015. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vegyél fel valami ilyesmi ruhadarabot, és többé nem akarják, hogy rájuk mosolyogj. Mellékhatásként kaphatsz megvető/ijedt tekinteteket, de a legtöbben inkább elfordítják fejük :D

[link]

2015. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!