Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kilépsz egy kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kilépsz egy kapcsolatból ti is féltek találkozni az utcán az exel? Hogy kell olyankor viselkedni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
minek... túl van rajtad.
2015. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem,miért félnék, áruld el kérlek? én köszöntem mindegyiknek,bár igaz én úriember vagyok. és alapnak tartom (: de meglepetésemre,vannak olyan nők akikben nincs az illem halvány szikrája sem :,D még ilyet!4!
2015. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha éppen rossz haj napon van az gáz..
2015. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk zavarodban nem tudod hogyan viselkedj.
2015. febr. 28. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Microsof Excel, a "c" lemaradt :) de miért találkoznál az Excel-lel?
2015. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Direkt kerülöm, egy darabig biztos. Tényleg nem kellemes, pláne, ha ő dobott ki. A legkellemetlenebb, ha éppen mással látod.. Ha már nem tudod elkerülni, akkor egy köszönés szerintem a minimum.
2015. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

úgy viselkedsz... ahogy viselkedsz... ha nem vagy színész úgy sem tudod annyira kontrollálni az érzéseidet, tapasztalatból tudom hogy kell idő ahhoz hogy érzelem nélkül eltudj menni...

viszont, ha jól olvasom te szakítottál mert kiléptél a kapcsolatból, akkor meg ezt akartad legyél boldog :D

2015. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!