Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány miért olyan magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért olyan magának való, elzárkózó az utcán? Gyakran ezt látni, konkrétan ma is láttam egy tucat ilyet

Figyelt kérdés
A telefonjukat bújják néha ha belelátok, akkor csak lapozgat, nem is irkál vagy ilyesmi, aki mondjuk felkelti az érdeklődésem és tetszik, elkezdem figyelni hátha veszi a jelet, de nem, vagy ha mégis, akkor közömbös a viselkedése.
2015. ápr. 29. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert a többségünk nem szeret utcán ismerkedni.
2015. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg megszólítani, beszélgetést kezdeményezni vele. Nekem van barátom, meg nem is szoktam arra figyelni, hogy ki bámul, de közönbösen kezelem. Ha meg megszólít és többet szeretne, akkor elmondom mi a szitu.
2015. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem a telefonomat bújtam ma, hanem tételeket olvastam, és elég zavaró volt, hogy leült mellém egy srác, és szabályosan bámult. Akkor már inkább szólítson meg, de ne üljön mellettem némán, úgyhogy közben minden mozdulatomat figyeli.
2015. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mindegyik azt a hülye telefonját b**uzerálja, amúgy meg a nőknek már lassan sehol sem jó ha leszólítod őket....
2015. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki tetszik nekik, azzal szemben nem elzárkózóak. Próbálj esetleg máshogy öltözni, menj el fodrászhoz, ilyesmik, talán ha kicsit tuningolod a kinézetedet, több sikered lesz.
2015. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös

A kinézetemmel nincsen baj, mert engem is megnéznek, de ez a dolog olyan hogy nem mindig viszonzott a szimpátia, hiába az egyik fél bejön a másiknak.

2015. ápr. 29. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pl azért nem szoktam embereket nézni, mert:

1. Bunkóság bámulni a másikat.

2. Félek, hogy kiröhög, vagy elfintorodik.

Ha meg azt érzem, hogy valaki néz, mindig elfordulok, vagy előveszem a telómat (illetve elővettem, amíg el nem lopták...), mert úggy érzem, hogy azért bámul, mert annyira ronda vagyok.

2015. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!