Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogyan szoktatok...

Lányok, ti hogyan szoktatok viselkedni ha valaki odamegy az utcán és bókolni próbál?

Figyelt kérdés
Lenézitek,vagy belementek a játékba? Mert lehet sokan azt gondolják,hogy ha csakúgy utcán odamegy valaki egy lányhoz,akkor kb mindig ezt csinálja és nem akar vele megismerkedni az illető,vagy nem tudom,szóval jó lenne ha leírnátok,hogy hogyan szoktátok ezeket fogadni. Esetleg hogy milyen bókok tetszenek,mert gondolom az már unalmas,ha valakinek a külsejét dícséri az ember. Kort is írhattok :)

2014. szept. 14. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon zavarba jövök, mert nagyon kicsi az önbizalmam. De általában megköszönöm, és ennyi. Nem tudok mit mondani rá, max. ha elhív valahova, megmondom, hgoy vagy barátom.
2014. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja Ok bemegyünk valahova kávézni? Kifizeti elmond néhány dolgot magáról s lepattintom.
2014. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kettes: miért nem csak annyit mondasz, hogy


"Aggyá' pénzt kévéra!"


?


Úgy nem kellene végighallgatnod sem...

2014. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Engem ez egy nagyon egyszerű oknál fogva idegesít, zavarba hoz és taszít. Az ilyen utcán bókolós srácok általában a nagyszájú, "nagyarc" kategóriából valók, amit pedig én személy szerint nem szeretek. Viszont amíg az ízlésesség határán belül bókol, csak mosolygok egyet,intek, ezzel jelezve hogy "kösz, de mentem" majd tovább megyek. Hogy miért? Mert számomra nem életszerű hogy az utcán "összeszedjek" egy idegent és azzal legyek kapcsolatban, mert ki tudja rajtam kívül hány lányt szólított még le ezzel a szöveggel. A másik csoport meg aki alpári módon "bókolgat"...na az ilyeneknek vissza is szoktam szólni, hogy vegyék észre magukat. Olyankor nem mosolygok, csak elküldöm őket melegebb hajlékra.

Alapvetően nem vagyok hangadó típus, főleg nem szoktam bunkó lenni, de az ilyenek még egy alapjáraton kedves természetű és csöndes lányt is ki tudnak hozni a sodrából.


18/L

2014. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy zavarban lennék. Megköszönni megtudnám, de ha többet szeretne, akkor közlöm, hogy van barátom.
2014. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, leráznám azzal, hogy van barátom.
2014. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt elolvasva nincs is annyi ribizli mint amennyit gondolnánk.A válaszolókat olvasva tök rendes lányok vannak ugye:)
2014. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!