Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ijednek meg a nők...

Miért ijednek meg a nők akkor, amikor belelátok az érzeseikbe? (részletesebben leírva)

Figyelt kérdés
Sokszor eltalálok nőket.Úgy megfigyelem,és mondjuk azt mondom neki,hogy "te jobban szereted,és bízól édesapádban ,mint az anyukádat !" Ekkor azt tapasztalom,hogy gyorsan elzárkózik,vagy kihátrál elmenekül.De nem csak ilyen esetben...Sok kisebb apró dologban is ! Mondjuk egy másik nő,vagy lány metál zenét szeret.De erről nem beszél hanem titkolja.Én meg apróbb jelekből rájövök erre.Azt mondom neki "mond,miért titkolod hogy valójában imádod a metál zenét ?" Miért ijednek meg ? Mitől félnek ? Mit gondolnak belül ? Azt gondolnák hogy másra is rájöttem ?...

2015. máj. 7. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

a leirtk alapjan nem valoszinu hogy ettol felnek, nekem mindeg nagyon pozitiv a tapasztalat mikor valamire olyanra jovok ra amit nem kene tudjak. mas lehet a gond.

gondolja bele ha brad pitt mondana hogy az apjaban bizik jobban, elmenekulne? vagy ha a kedvenc metal enekese, vagy ha a fiu aki regota tetszik neki..

2015. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11-es válaszoló. Elgondolkodtató a válasza... Igen,Brad Pittel ha találkozna a lány,vagy a kedvenc metál énekesével.Akkor az olyasmi lenne,hogy azt érezné hogy a "király" mondja neki így feltétel nélkül elfogadja...De ez nem reális.Mert az énekese nem ismeri én meg igen.
2015. máj. 8. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!