Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annak az embernek, aki háborút...

Annak az embernek, aki háborút indít vagy bármi olyat csinál, ami miatt ártatlanok halhatnak meg, vagy valami kegyetlen rendeletet hoz, annak hány % az esélye, hogy valami nincs rendben a fejében?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha népé-ért csinálja mert pl

Túl népesedés van az országba és éheznek mert kevés a megmüvelhető terület akkor rendben van a fejébe sztem.

2015. máj. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 acelsziv ***** válasza:
85%

hydra: te sem vagy kevésbé elmebeteg, mint az olyan nyomorult, amit a kérdező leírt.

Kérdező: Az ilyen ember teljesen elmebeteg. A háború még soha nem oldott meg semmit, csak szenvedést, nyomort és évszázados sérelmeket szült.

2015. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

acelsziv. a háború sose az emberekről szólt hanem hogy elvegyék másoktól a pénzt...

amúgy lehet akármennyire kegyetlen egy rendelet, ha meg kell hozni a jobblét érdekében akkor meg kell hozni.


ezek az emberek nem az embereket nézik, hanem az országot és annak a saját szempontjuk szerinti jólétét.

2015. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:
3: akkor gondolj csak bele. Valaki elrendeli a te és a családod kiirtását, mert mondjuk túlnépesedés van. Akkor is így vélnéd? Ja ennek így kell lennie.
2015. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem mondtam egy szót se a túlnépesedéses marhaságról. (amúgy nem kell félni titokban már írtják a népet)
2015. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Acelszív vedd a családodat


Pl.

-éheznek

0ft van és senkise ad kölcsön.

Mit csinálsz?

2015. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 acelsziv ***** válasza:
Elmegyek dolgozni. Ez az alap és nem az, hogy kölcsön kéregetek.
2015. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtetem hozzá tenni hogy nincs munka
2015. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 acelsziv ***** válasza:
Egyszerű. Mivel épeszű ember nem akkor cselekszik amikor már baj van ezért ha látom a krízist még előtte teszek lépéseket ellene...
2015. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ott a pont.

Ha látod.

2015. máj. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!