Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rombolják le az önbizalmam?

TheGod17 kérdése:

Miért rombolják le az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Az iskolában vannak olyan emberek, akik direkt figyelik minden mozdulatomat. Ha valamit rosszul mondok kiröhögnek, vagy elkezdenek utánozni a hangom miatt. Ez miért jó nekik?

És csodálkoznak hogy már nem merek beszélni. Mit lehet ez ellen tenni? Fizikai erőszak mentesen.

Máshol is van úgy, hogy kiröhögnek, azok is akik nem is ismernek.Pedig próbálok jól öltözködni.. vagy lehet azért mert görnyedt vagyok? Bár próbálom mindig kihúzni magam, csak van, hogy elfeledkezek magamról. Nem képzelem be magamnak, mert azért az agyamnak nincs akkora hatalma, hogy a látásomat is befolyásolja.



2015. máj. 9. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem foglalkozni velük. Nálam is ez volt, bár én teljesen átlagosnak számítok, csak a barátaim "nyomik" ezért szálltak rám is.
2015. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az önbizalmad magadon kellene múljon, nem másokon. Magadban bízz meg, és senki másban.
2015. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is pont ezt csinálták, de végre megszabadultam tőlük, vége lett az iskolának számomra. De az elmúlt 4 év elég rossz hatással volt az önbizalmamra.
2015. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Velem is pont ugyanez volt általánosban! Aztán iskolát váltottam, szereztem olyan barátokat (lányok és fiúk egyaránt), akik megbecsülnek. Ők segítettek abban, hogy újra legyen önbizalmam és jól érezzem magam. Elkezdtem edzeni és most már minden jó! :D Azt tanácsolom keress olyan embereket, akik úgy szeretnek amilyen vagy, és csak velük foglalkozz!


16/F

2015. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Engem mindig kirohogtek, mikor hangosan kellett olvasnom. Ma mar ott tartok, hogy nem is szolalok meg inkabb, egyetemen szerencsere nem kell olvasni :))

Es azt se tudjak, hogy elek ;))

2015. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Amugy Kerdezo, mi van akkor, ha utalnak?! Semmi!!! Mindig van mibe menekulni;)

Tanulj es edz, olvass konyveket, filmezz. Neha a magany is jobb, mint a hamis baratsagok. Elozo voltam.:))

2015. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De hogy keressek? :D Nem tudom előre hogy milyenek lesznek..

Volt olyan aki azt hittem jó barátom lesz aztán semmi. Vissza se ír, mondjuk azt mondja vmi vírus de akkor is valahogy meg lehetne oldani. Meg azt mondja dolga van, de nem mondja el hogy mi..

Amúgy már 9.es vagyok másodszorra :D Csak szociális fóbiám van meg nem vagyok erős ezért a zavaró tényező r*hadékokat nem tudom elhárítani :D most nyáron lehet elkezdek edzeni haa tudok..

2015. máj. 16. 12:54
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg az ember társas lény kellenének barátok! :D

Meg félek hogy csöves leszek amiért nem tudok semmit..

Ha lenne legalább egy olyan ember akire mindíg számíthatok! :D


Most csak azért éljek hogy megnézhessem a legújabb filmeket sorozatokat, elolvassam a legújabb könyvezet, meghallgassam a legújabb zenéket de saját életem nincs? :D


Amúgy lehet egy kicsit offoltaam, csak arra voltam kíváncsi mit éreznek ezek a divatf*s alsóbbrendűek :'D

2015. máj. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!