Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarja sok szülő, hogy...

Miért akarja sok szülő, hogy a gyereke gátlástalan, bunkó és törtető legyen?

Figyelt kérdés

Sok ilyen gyereket láttam már, és hallottam is pár szülőt, hogy azért, mert szerintük így lehet csak boldogulni az életben.


Lehet, hogy valaki így jut előre, de nem gondolják az ilyen szülők, hogy az ilyen embereket a büdös életben nem szereti senki? Tudom, mert van pár ilyen ismerősöm.

Az egyiknek a munkahelyén mindig meg szokták mindenki szülinapját ünnepelni, csak az övét nem. Hiába van magasabb pozícióban, senki sem szereti a bunkó és gátlástalan stílusa miatt. A többi ilyen ismerősömnek is nincs egy darab közelebbi barátja se, csak érdekemberek veszik körbe. Volt, hogy ő, meg az én egyik barátnőm bekerült a kórházba. A barátnőmet meglátogatták a barátai, ezt a gátlástalan embert pedig SENKI.


Miért akarja sok szülő a gyerekét ilyen életre kényszeríteni, hogy lehet, hogy sikeresebb lesz, de senki sem fogja szeretni, elviselni a társaságban? Mindenhol ezt látom, hallom, tapasztalom, hogy aki gátlástalan, törtető, bunkó és nagyképű, az lehet, hogy "népszerűbb", de valójában senki sem szereti őket, senki sem segítene rajtuk a bajban, senkire sem tudnak támaszkodni igazán.



2015. máj. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"az ilyen embereket a büdös életben nem szereti senki? Tudom, mert van pár ilyen ismerősöm"


Az ilyen ismerőseidnek gondolom van felesége meg gyereke. Vagyis máris megdőlt amit feltételezel.

2015. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyiknek nincs, másiktól elvált a felesége.

Sok ilyen törtetőt ismerek, és egyikre sem mondanám azt a legjobb indulattal sem, hogy boldog.

2015. máj. 9. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Te azt látod, amit ő mutat. Nem vagy vele a nap 24 órájában, szóval nem tudhatod azt amit nem látsz!
2015. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!