Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Rendkívül sok ismerősöm a közvetlen környezetéből választ mindent. A megmondó embereket, párt maguknak a szomszéd faluból, állást meg képzést amit a sors hoz és/vagy jobbára a család determinál. Én ezt sosem tudtam volna elfogadni. Beszélgessünk kérlek ti hogy látjátok ezt, nem kritikaként és nem lenézően írom. Talán h az én családom nem annyira békés? De ők miért gondolják az övéket tökéletesnek? Mindig küzdöttem hogy ne determináljanak be a körülmények, pl már az oviban kiharcoltam hogy korábban menjek suliba mert akikkel nekem kellett volna lehúztak volna sajnos. Később is megmaradt ez nekem, mindig a kitörési lehetőségeket keresem, némi vívódást követően elsőként ragadom meg a szervezési feladatokat, illetve sokszor nem gondolkodom rajta. Többre vágyom
2015. máj. 9. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Hol a hiba ebben? Szeretsz a magad ura lenni, amennyire arra lehetőséged van, míg mások szeretnek az árral úszni.
2015. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha már párkeresést is megemlítetted, erre annyit írnék hogy jobb ha az ember nem a szomszéd utcából, vagy faluból keres magának párt. Van egy olyan elméletem miszerint egy adott falu egy egész család, mindenki rokona mindenkinek, totál beltenyészet.


Én is többer vágytam, ezért kerestem 200 kmre magamnak párt és ezért mentem oda tanulni.

2015. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
többre*
2015. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Amióta boldog párkapcsolatban élek, kevésbé adok a megérzéseimre meg az ilyesmikre hanem inkább az érzelmekre és nem tudom jól tettem-e hogy ennyire elkülönültem avagy szimplán túlagyaltam mindent és féltem. Egyébként köszönöm

2015. máj. 10. 00:19
 5/5 A kérdező kommentje:
A szomszédom hozzáment az utca túloldalán lakó sráchoz (2-3 házzal arrébb). Eredmény egy válás és egy gyerek.
2015. máj. 10. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!