Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem bírom, utálom a...

Csak én nem bírom, utálom a körömvágást?

Figyelt kérdés
Ha levágom a körmömet, akkor utána izzad a kezem, meg olyan rossz erzes dolgokat megfogni, ilyenkor kiráz a hideg, főleg, ha az a dolog érdes (pl.: egy kavics). Ez miért van? Nagyon idegesítő.
2015. máj. 10. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
körömreszelő
2015. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már..... mégroszabb:/
2015. máj. 10. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is mondják mindig hogy biztos ideges vagyok azért rágom a körmöm, pedig csak nem szeretem vágni mert akkor nem olyan lesz, inkább simára lerágom


sok munka van ezzel is volt mikor 1.5 órás filmnek vége lett mire végeztem 3 körmömmel:)

2015. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes,én még soha nem tapasztaltam ilyet:/

Mitől rossz érzés?Meg tudnád kicsit részletesebben/érthetőbben fogalmazni?

Az zavar,hogy kicsi lesz a körmöd vagy....?

2015. máj. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy kicsilesz, hanem hogy le van vágva, igazabol nem nagyon tudom megfogalmazni, a csaladban sem erti senki. Vagy mikor kicsi körömmel megofogok valamit, és a köröm odanyomódik az alatta lévő részhez, de ha nagyobbra próbálom hagyni, akkor is érzem ezt. De 3-4 nap után már jó, tehát akkor már nem is izzad a tenyerem, meg a dolgokat is simán megfoghatom (mondjuk a nagyon érdes, recés dolgokat még így sem szívesen fogdosom)
2015. máj. 11. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul. :)
2015. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!