Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Találkoztatok ilyen helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok ilyen helyzettel, amit egy másik kérdésben olvastam?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve olvasom, hogy a koszorúslány ruhát fiúkra is adják.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

Nem értem, hogy lehet a menyasszony ilyen hiú, hogy a saját hülyeségét rá erőlteti másokra? Hogy lehet ilyen ostoba?


2012. ápr. 23. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell rögtön téves következtetéseket levonni.A másik kérdésben is rögtön mindenki csak egy dologra tudott gondolni.A kisfiúra adja a koszorúslány ruhát.

Csak megjegyzem egyszer én is vettem egy nőtől koszorúslányruhát,és én is a 6 éves fiammal mentem el.Ő próbálta fel,de elmondtam a nőnek,hogy a ruha ajándék lesz egy kislánynak aki magasságban és alkatban is pont akkora mint a fiam.Így ő volt a legjobb megoldás,hogy felpróbálja.Ha a fiamra nem lett volna jó ,nem vettem volna meg...A fiamra sem erőltettem,mert poénnak vette,és tudta,hogy meg akarjuk lepni Fannikát egy szép ruhával..

2012. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
de abban a kérdésben konkrétan mondta, hogy a fiúé lesz, mert nem tudtak annyi lányt összeszedni a rokonságból... szerintem ez gáz, egy gyereknek 3-4 éves korban már megvan a nemi identitástudata és rossz lehet neki.
2012. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Az hagyján, hogy a menyasszony egy idióta, de hogy a kisfiú édesanyja asszisztált hozzá! (merthogy ez le van írva a válaszok egyikében)

Mert asszem 4 koszorúslányt álmodott meg az a liba menyasszony és mivel csak 3 volt, kellett egy negyedik, ő lett a kisfiú. Nem értem, miért nem lehetett szegény gyerek egy kis cuki öltönyben. Vezette volna a sok minihercegnőt, szerintem bájosak lettek volna. Így meg egy vicc az egész...

2012. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.


Nekem viszont az a véleményem, hogy még 4-6 évesen nem alakul ki bennük a nemi indentitás. Inkább kicsiként vegyen fel szoknyát mint mondjuk 10 év múlva. Oviban még teljesen elfogadható.

2012. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Végig olvastam a kommenteket és azt nem értem hogy a kisfiúnak tetszik a ruha, akkor miért ne vehetné fel. Tapasztalatból mondom, hogy a fiúk irtóznak a lányos ruháktól, főleg alsóban és nem lehet rávenni őket hogy felvegyék (farsangom sem), hacsak maguktól fel nem vennék. Ha pedig magától veszi fel, akkor mi ebben a baj???

/napközis tanítónő/

2012. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

"Oviban még teljesen elfogadható."


Ja, pont ott! Szerintem halálra cikiznék!

2012. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
úhh. hát marha hosszú, nem olvastam végig, most végül is kiderült, hogy valóban esküvőre kellett és nem farsangra? Bár hozzá teszem én még farsangra sem öltöztetnék be kisfiút kislánynak. Szerintem eléggé morbid. A menyasszony szerintem azt gondolta, hogy ez poénos, de én nem tartom annak. Igaza van annak a ki azt írta ,hogy elegáns lett volna, ha negyedikként öltönyt adnak rá. Az meg tök mindegy, hogy kialakult -e már a nemi identitása, vagy sem, akkor ennyi erővel bármit csinálhatunk a gyerekkel mert úgysem emlékszik rá, vagy nem fogja fel? Nem lehet a kisemberből sem bohócot csinálni, épp úgy megérdemli a tiszteletet, mint a felnőtt.
2012. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel egyetértek, bohóc ne legyen a gyermek!
2012. ápr. 23. 12:56
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es: Minden 4-6 éves gyerek tudja, hogy ő fiú vagy lány és milyen ruhák melyik nemhez illenek. Kérdezd meg bármelyiket, ha ismersz párat. A fiú tiltakozni fog a szoknya ellen, ez 100%.
2012. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is borzasztó! Majmot csinálnak szerencsétlen gyerekekből...
2012. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!