Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék én is ilyen...

Hogy lehetnék én is ilyen tökéletes?

Figyelt kérdés

Van egy lány a baráti körünkben. Kicsivel idősebb nálam (22), de olyan jó stílusa és ötletei vannak. Úgy néz ki, mint egy kislány (14-nek kb, mivel alacsony és karcsú), és ezt ki is használja. Kis fodros szoknyákat, egyberuhákat hord. A múltkor varrt magának cicafüleket, és úgy ment be a vároba.

Nagyon szép lány, derékig érő tűzvörös haja, és zöld szemekkel.

Én átlagosan nézek ki, és eredeti ötleteim sincsenek.

Már próbáltam ellesni a stílusát, tippeket kértem, sőt, volt hogy adott egykét ruhát, de rajtam valahogy semmi sem mutat.


Mit tegyek?


2015. máj. 17. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tele van az internet ilyenekkel, pinterresten, blogok ezreiben adnak életmód és divat tanácsokat, csináld magad dolgokat is találhatsz dögivel. Kicsit keresni kell google-ön, pinteresten követni kell néhány táblát, ahol folyamatosan megosztanak ezt-azt és meríthetsz ötleteket.
2015. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na várjunk, minek a cicafül??
2015. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az csak egy példa, mert egyedi és aranyos volt vele.
2015. máj. 17. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább érettlen idióta az ilyen lány,nem aranyos. Ne akarj hasonlítani rá.
2015. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Sehogy. Vannak nálad szebbek és kevésbé szebbek is, de belőled csak egy van. Alkosd meg a saját stílusodat, add önmagadat. Ne másokat akarj utánozni, mert az nem te leszel.
2015. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne akarj rá hasonlítani. találd meg a saját stílusod és légy egyedi. senki sem tökéletes és mindenki úgy tökéletes ahogy van.
2015. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nanana ... azért a manga/anime fanoknál ne keverjük be az egyediséget. Ma már annyian vannak, hogy egyáltalán nem egyediek. Lehet, hogy próbálnak azok lenni, de így egymásra hasonlítanak csak.
2015. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!