Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak nagyon vékony vagy...

Miért csak nagyon vékony vagy plus sized modellek vannak? A sportos/tökéletes/normális alakú lányok miért nem lehetnek modellek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A szépség nem elég, különlegesség is kell. Egy normális lányban nincs semmi különleges.
2013. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az alakjukra értettem
2013. febr. 23. 18:41
 3/3 anonim válasza:

mert a normális dolgok, emberek, nem inspirálóak. ha nyugodt életem van, unalmas életem is van. az elégedettség passzív dolog, a normálisság passzív dolog. a divat a teremtésről szól, létrehozol egy ruhadarabot, vagy egy szabásvonalat, vagy egy stílust, és ehhez inspiráció kell. hidd el, ha nekiállnál kreatív munkát végezni, te is a furát, az eltérőt figyelnéd, és abból merítenél energiát.

amúgy meg az, hogy valaki jó csaj, bizonyos embereknek, bizonyos országokban, kultúrákban, nem azt jelenti, hogy normális vagy, hanem azt, hogy vékony a derekad, és feszes a segged. nézd meg a plázacicákat. lehet, hogy üres a fejük, vagy nem múveltek, de azt ők is tudják, hogy ha nem néznek ki jól, a pasijuk dobni fogja őket egy jobb fenekű lányért. a plus sized modellek ehhez képest egy kitalálmány, vagy hát egy válasz a soványságra, a sportosságra. de még nem tartunk ott, hogy ebben a modern korban a teltség kívánatos lenne. pedig pár száz meg ezer éve az volt. most pont nem az. nagyon sok kérdés van. de a divat üzlet is, és ahhoz egyszerűség kell. ha a vékony/sportos alkat működik, beválik, akkor az kell. :)

2013. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!