Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2014-es évre bizonyos okok...

2014-es évre bizonyos okok miatt jár 2 nap pótszabadságom. Erre most jöttem rá. Van-e jogom kérni? Ha igen, akkor meddig?

Figyelt kérdés
A munkahely szerint nincs lehetőségük a számítógépes rendszer miatt adniuk.

2015. jan. 13. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb munkahely nem engedi a tavalyi szabadságokat a következő évre átvinni. Ebben az esetben ki fizetik a megmaradt szabadságot, vagy még tavaly szólni kellett volna, hogy van még szabid vedd ki dec 31-ig.
2015. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk megmondták, hogy meddig kell kivenni, ez néha január végéig, néha június végéig volt.

A bérszámfejtőket, munkaügyiseket kérdezd!

2015. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreértettétek. A napokban tudtam meg, hogy még plusz 2 pótszabadság járt volna. Vagyis erről a 2 napról nem volt tudomásom 2014. december 31-én.
2015. jan. 13. 23:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg erről tájékoztatni kellett volna. Na és mi az a pótszabadság?! Ha temetés, az bukta, mert azt akkor kellett volna kivenni. A véradást sem lehet csüsztatni, 30 napon belülmki kell venni. Bár ez kollektív szerződéstől függően változhat.
2015. jan. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!