Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogom van megsértő...

Szerintetek jogom van megsértődni ezen?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimiben vagyok elsős. Tegnap délután az egyik legújabb barátnőm átjött hozzánk. (Ő még sosem volt nálunk.)

Már amikor belépett az ajtón egyből megszólta a lábtörlőnket, hogy ez milyen csúnya meg, hogy ehhez már tehetség kell, hogy ilyen lábtörlőt találjon valaki. Ahogy mentünk beljebb mindent megszólt, hogy az előszobánk fala már rászorulna egy festésre stb. A szobámat se kímélte arra meg azt mondta, hogy milyen lepukkant meg undorító a szobám színe. A fürdőszobánkra meg már le sem írom mit mondott mert az nyomdafestéket nem tűrne. Szerintetek jogosan sértődtem rá ez miatt?



2015. márc. 21. 21:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
Szerintem igen, én is így reagáltam volna... Ha nem tetszik neki, akkor is ez bunkóság.. Nem egy igazi barátnő...
2015. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
78%
Persze,hogy rosszul esett,de ez az ő szegénységi bizonyítványa.Mondd meg neki,hogy téged ez szíven ütött,ha nem érti,akkor ne foglalkozz vele.
2015. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte.
2015. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Hiába őszinte valaki ha ezzel megbántja a másikat. Úgy állította be a házunkat mint valami koszos putrit. Közbe pedig nem az!
2015. márc. 21. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
ha alapból alpári köcsög, akkor no problem.
2015. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Ismerem a fajtáját. Tipikusan az a liba, akinek a szülei jól keresnek, rohadtul nem tudja a pénz értékét, és ha vmi nem trendi meg új, az már undormány, meg ha vki nem az ő ízlése szerint él, az ízléstelen. Én megszakítanám vele a kapcsolatot, és beolvasnék neki, hogyha vendégül látjuk, az a minimum, hogy nem viselkedik ilyen gyermekszobátlan, neveletlen tahóként.
2015. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Sose értem az ilyen kérdést, ha azt mondjuk, nem jogos a sértődés, akkor abbahagyod a durcit...? Vagy ha azt mondjuk hogy jogos, akkor változik bármi is? Nem. Megsértődtél. Pont.

Őszintén szólva csodálom, hogy eddig nem tűnt fel, ha ilyen felszínes és paraszt a "barátnőd", de legalább nyertél egy kis élettapasztalatot. Az emberismeretet meg még gyakorold, jól jön az életben.

2015. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó csak az emberek véleményére vagyok kíváncsi, hogy ők mit tennének a helyemben nem kéne egyből oltogatni!
2015. márc. 22. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Én felpofoztam volna.
2015. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam anyumnak a sztorit ő is csak lesett... 😬
2015. márc. 22. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!