Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy extrémen feminista...

Milyen egy extrémen feminista lány?

Figyelt kérdés
Ha egy lány ezt írja magáról mire kell számítani?

2015. máj. 18. 10:49
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
51%
31-es. Mikor fenyegetőztem? Nálam ez a miheztartás. A fenyegetőzést és, azt, hogy én férfi vagyok és szégyelljem lassan azért magam azt nem én kezdtem. De jobb is, hogy nem ilyen feminista nők határoznák meg a világot mert akkor már férfiak nem lennének.
2015. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
47%
Máskor nem fenyegetőzöl hogy eltöröd egy férfi karját!!
2015. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Itt egy extrém feminista:

[link]

2015. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

25-ös

Te beteg vagy.

"A történelem során végig el voltunk nyomva itt az ideje hogy a "férfiak" és megtanulják milyen az.

Legszívesebben minden pasinak feldugnék egy hatalmas műfaszt a seggébe legalább egyszer érezzék milyen az amikor fáj."

Vagy csak egy bosszúvágyó, agresszív, hisztis kis p*csa.

2015. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, próbáld meg a lánnyal, mi csak itt találgatunk, hogyan is érthette az 'extrém feminista' jelzőt. Ha eddig normálisnak tűnt, akkor csak nem őrült. Az olyanok, akikről a többiek írtak, hamar kimutatják a foguk fehérjét, úton-útfélen osztják a nézeteiket.
2015. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
96%

Én is feminista vagyok, ezért szerintem ne írd le egyből a lányt. Szerintem is jó dolog az egyenjogúság nőknek és férfiaknak. Nem ütök meg férfit, és tisztelem, mint embertársamat, de ha nem viszonozza a tiszteletet, megmondom neki a magamét és otthagyom. A nagyapám nem akart megtanítani barkácsolni mert nő vagyok. Azóta bútorokat újítok fel autodidakta módon. Jobban szerették a fiú unokáikat, mint engem. Szerintem ez igazságtalan. (De persze szerintem a férfiak is dolgozhatnak óvodában stb...)

Egyik barátnőm egy cukrászdában dolgozott 700 ft órabérért. A férfi alkalmazottak 800 ft ért.... Egy feminista ezek ellen "küzd". A hátrányos nemi megkülönböztetés ellen, ami sajnos napjainkig megvan.

2015. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
4%
36-os.Férfi vagyok te meg nő. Hol leszek én veled egyenjogú vagy fordítva? Legyél csak nő és ne akarj féfi lenni. A férfi erények a nőben nem erények. A férfiban a női erények hibák. Ha te óvó bácsit akarsz akkor én már azt nem tartom férfinak. Komikus. Ettől még tisztelhetlek mint nőt. Engem a tesztoszteron irányít és teljesen más jellem vonásokkal vagyok férfi. Ne akard hogy egyenjogúak legyünk!
2015. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
51%

#36-os

Ez tök jó, nekem nagyon szimpatikus. Szerintem jól kijönnénk. Én szeretek főzni, csinálnék neked finom ételeket, te meg megjavítanád a vízcsapot, a zárakat stb.

2015. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

37-es nézz utána a fogalmaknak :D Az egyenjogú mást jelent, mint az azonos. Nem akarok férfi lenni, de vannak fiús tulajdonságaim. Szerintem minden nőnek vannak. Vagy szerinted egy nő attól nő, hogy szétteszi a lábát, főz, mos, takarít? :D Ugyanúgy férfiban. Nekem pl óvóbácsim volt, nagyon szerettük gyerekként. Most csak azért mert gyerekekkel foglalkozik, nem lenne férfias? Elsősorban mind emberek vagyunk, különbözőek. Nem férfi és nő, mint két külön faj :)

(Zárójelben jegyzem meg, hogy szerintem minnél toleránsabb valaki, annál boldogabb, mert nem a kiközösítendő valamit látja pl egy homoszexuálisnál, hanem egy másik embert, és így viszonyul hozzá. Nagyobb esélyel barátkozik. De ez csak az én véleményem.)

38-as lehet. :)

2015. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
A feminizmusnak is megvannak az előnyei. Pl. nem kell többé neked állnod a vacsorát:D
2015. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!