Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy extrémen feminista...

Milyen egy extrémen feminista lány?

Figyelt kérdés
Ha egy lány ezt írja magáról mire kell számítani?

2015. máj. 18. 10:49
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
39-es. Nem értjük egymást. Férfi vagyok és nincsenek női tulajdonságaim. Nekem egy nő mosson főzzön takarítson. Ha nem akarja akkor megcsinálom magam. Tegye szét és utána menjen el. Ha egy nő nem akar egy férfinek háztartást vezetni akkor miért akar vele is élni? Nekem is volt így nő. Vacsora, ágy, haza megy. Nekem volt nő aki úgy ismerkedet, hogy szerinte ő mekkora parti. Neki van autója meg diplomája meg albérlete de örökli a mama lakását és ő mennyire csinos. Mondtam: Nekem három lakásom van és ebből kettő kiadva, volt egyszer öt kocsim is most kettő van. Diplomám nekem is van. Szeretném tudni mit főznél vacsorára? A lány a pörköltig nem jutott el. Én csak azt láttam az ilyen nőben hogy lefektessem, de soha nem lenne se feleségem se más. Alkalmatlan. A homoszexuálisokat meg hagyjuk mert azokat meg végkép nem tolerálom.
2015. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
39-es? Hogyen lehet egy homokost tolerálni? Amikor ecseteli hogyan kotorászik Béla a Józsi seggébe? Vagy egy heteró nőnek teljesen elfogadott a leszbikusság? Milyen jó hogy Julcsi csuklóg hatol mert Pistának úgy sincs akkora? Én heteró féfiként nem tudok toleráns lenni. Elfogadom a másságot. De nagyon messzite kikerülöm az ilyen embereket.
2015. máj. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
74%

És íme, itt láthatjuk ennek a hajdanában oly' hatalmas populációt magáénak tudható, mára viszont a kihalás szélére sodródott faj, a "homofób barom" egyik utolsó példányát.


Azért aranyos volt tőled, hogy külön szedted a heteró férfiak reakcióját a meleg férfiakra, és a het. nők reakcióját a leszbikusságra.

Ez valahogy azt sugallja, hogy időnként te is előkapod a pindurkádat arra, ha két csinos lány szórakozik egymással.

Az pedig - már megbocsáss, de - mocskos nagy, égbe kiáltó hazugság, hogy neked egy meleg férfi elkezdte ecsetelni a nemi életét. Vagy ha mégsem, akkor sem tudlak sajnálni, mert kb 6 éves korom óta (azóta használom csodás országunk tömegközlekedését) hallgatom reggelente a buszon, hogy a tizenéves kulturált ifjúság kit "kúrt sz**rrá" szombat este a diszkó wcben.

Megjegyzem, ez jó sok történetet jelent. Amiket nem akartam hallani.

Meg aztán, ha két lány lezbizik előttem, az sehol nincs ahhoz a szégyenhez képest, hogy az rtl konkrétan nemi erőszakot hozott le az egyik műsorában (köszönjük az igényes szórakoztatást, éjjel-nappal budapest)


Szóval, röviden azt tanácsolnám, hogy húzd ki a fejedet a seggedből, és fordítsd az életed valami szebbre, minthogy olyan dolgok miatt gyötröd magad, amikhez nulla közöd van :)

2015. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

# 41

Miért van olyan érzésem, hogy te csak egy troll vagy?:D

2015. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
asszem inkább nem akarnék az érzéseidről beszélni :)
2015. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%
43-as te meg egy homoszexuális barom vagy. Miért kell nekem bárkit is tolerálnom. Miért ők azt mondták tolerálnak engem? El vagy tévedve. Én 48 éves vagyok. 196cm és 120kilo. Öt gyermekem van és két unokám. Nekem nem kell a seggbe nyomó társaság. Nem nézegetek leszbikus lányokat. Van feleségem, ő szokta azt elővenni ami nekem nem kicsi és te valami pindurinak tartottál. Kevés akkorát látnál mint az enyém. Jobb ha nem akarsz velem találkozni mert akkor már más véleményen lennél. Vagy igen??
2015. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
44-es. Miért lennél troll? Bár nem értem. Megakarsz ismerni?
2015. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
47-re kiegészítés: lennék
2015. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

39-es vagyok. Vannak leszbikus lány, és meleg fiú barátaim is, és pont annyit beszélnek a nemi életükről, mint én. Kedves, és aranyos emberek, és szeretem őket full heteróként. És 46-os, miért lenne homoszexuális barom? Azért, mert nem olyan szűklátókörű mint te?

Öt gyerek, két unoka...Mi van, ha az egyik azzal jön, hogy a saját neméhez vonzódik? Kitagadod?


A kérdésedre válaszolva, egy nő nem azért akar a férfival lenni, hogy a csicskája legyen. Egy mély és belsőséges viszony kialakítására törekszenek mindd a ketten, hogy az életben egyenrangú félként segítsék egymást, egymással legyenek a bajban, és tolerálják egymás hülyeségeit. Különbözőek vagyunk, ez teszi teljessé az életet.

Ha meg akartad érteni, megértetted, ha meg nem, akkor ennyi, vagy nincs elég eszed. (A diplomát nem IQ-ra és EQ-ra adják) Én részemről befejeztem a vitát, nem szeretek szűklátókörű másokkal intolerás emberekkel vitatkozni sem. Éld csak tovább azt a furcsa, utálattal teli életedet az egódban hemperegve.

2015. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%
49-es Semmi gond kislány. Én így élem az életem. Ettől még meg van mindenem és nőben sincs hiányom. Feleségem is van és nem kérdőjelezi meg az egomat/ bár én se az övét/ Így van ez jól. Patriarchális család a mienk. Amit egy feminista nem fogad el mert azt hiszi rossz. Nagyon jó ez így nekem és nem szeretem a nagyszájú nőket. Én döntök nagyobb dolgokban a családban és ha feleségem nem fogadná el akkor nem lenne a feleségem. Nincs is mással foglalkozzon csak a háztartással. Van azzal munka bőven. Én meg adok neki mindent amire kell. Így élt a nagyapám az apám és én is. Csak a feminista nők akarják ezt felrúgni.
2015. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!