Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek többsége azt mondja, hogy a külső nem számít, de ha külsőre nem tetszik valaki, akkor nem is kíváncsiak a belsőjére? (természetesen a belső tulajdonságaira, nem a belső szerveireXD)

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ez egy önbecsapás azért, hogy ne kelljen gondolkodni,"

Gondolkodni? A szerelmek nem észérvek mentén szövődnek, utolsó. Amellett pedig ki kell ábrándítsalak, mert sokkal több "szépike" tesz le az asztalra maradandó értéket, mint a Ranschburg Jenő formátumok.

2015. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Igazabol mindenkinek mas az izlese, lehet hogy neked egy lany nem tetszik de egy masik fiunak meg pont az a lany tetszik. Amugy meg igy fogadja el a tarsadalom. ''Nem a kulso a lenyeg, de azert ha nem vagy szep menj a francba''
2015. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Igazabol mind a ketto szamit, ha nem tetszik a kulseje tenyleg halott az ugy, ahogy az elottem levo irta, es ha a belsoje nem tetszik vagyis nem szimpatikus akkor szinten hallot az ugy. Mind a ketto szerepet jatszik, es en sem ertem miert mondjak ezt az emberek. Sajat magukat csapjak be.
2015. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem is fontos a külső, amin nagyon sokat lehet befolyásolni egy stílusos öltözékkel, ápolt hajjal, körmökkel, nők esetében minimális sminkkel.
2015. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!