Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtennétek ezt a saját...

Ti megtennétek ezt a saját lányotokkal?

Figyelt kérdés
2 hónapja férjhez mentem szüleim tiltakozása ellenére (a kifogás h szegény családból való a párom) Esküvő után édesanyám lakásába költözhettünk ami üresen állt.Persze nem nagy örömmel engedte meg. Nekem volt egy kevéske pénzem amiből elmentünk a Balatonra pár napra. Ezt megtudta édesanyám és elzavart minket a lakásából - mondván h semmink nincs ezért nem üdülni, hanem spórolni kellett volna. Most albérletbe kerültünk a lakását meg kiadta másnak.
2015. máj. 15. 19:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Hát szerintem valahol őt is meg lehet érteni.
2015. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
De tényleg nincs semmitek? Nem dolgoztok?
2015. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Természetesen dolgozunk mindketten. A férjem szegénységét arra értettem h szülei semmivel nem tudták támogatni
2015. máj. 15. 19:51
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk se nagyon van félretett pénzünk, emiatt anyukám néha meghív minket nyaralni. Szerinte mindenkinek jár egy kis kikapcsolódás.
2015. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%
En nem, de megertem anyádat
2015. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Hát, szerintem ez elég durva volt. Beenged, aztán kizavar, mert nem arra költöttétek a pénzeteket, amire szerinte kellett volna.

Talán neki kellett volna megkapnia azt a pénzt? Ha nem, akkor ne sajnálja tőletek azt a pár nap szerény kikapcsolódást.

2015. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értem meg, mert nyílván a pár nászúton volt a Balcsin, és azért ez valahol nem is egy luxus utazás volt. Ennyit szerintem megérdemelnek. Ez nagyon gusztustalan dolog anyudtól, kezdve ott, hogy nem engedett férjhez menni, mert a srác szegény családból származik. Én inkább a lányom boldogságát nézném,és örülnék ha tudnék bármiben segíteni. Na de ha már így alakult, nézd azt,hogy legalább nem függtök senkitől.
2015. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 mtke ***** válasza:
36%
Valahol őt és titeket is megértelek! Ő azt szerette volna ha sporoltok mindenetek meglesz és majd mindent megadtok a saját gyerekeiteknek! Titeket pedig azért mert a nászút felejthetetlen kell egy parnak
2015. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Nem szabhatja meg, mire költitek a pénzeteket.

Pihenni mindenkinek kell néha.

Nem az a pénz hiányzott egy lakás árához, gondolom:(


Más kérdés, hogy a "mindennapokban" nyilván meg kell gondolni, hogy mire költ az ember, de amit leírtál, az nem tűnik valami nagy luxusnak...


Ilyen hozzáállással jobb is, ha nem az ő "jóindulatára" vagytok utalva.

2015. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem semmi köze hozzá,hogy mire költitek a pénzeteket,pláne nem így,hogy ilyet csinál.

Nekem már az sok volt,hogy azért ítéli el a párodat,hogy nincs erős anyagi háttere. Nem választhatjuk meg sajnos,hogy milyen családba születünk!

2015. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!