Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak ezen az...

Miért csodálkoznak ezen az oldalon, ha beszólnak a kérdezőnek, és az visszaszól?

Figyelt kérdés

Feltettem tegnap egy teljesen normális kérdést, kulturált, nyugodt stílusban, olyan témával kapcsolatban, ami nem is érinthet véletlenül sem érzékenyen egy társadalmi réteget, nem is kérdésnek szántam, inkább egy érdekes észrevételnek, erre jött pár olyan válasz, hogy elkezdtek sértegetni, erre visszaválaszoltam, na erre beindult a lavina több ember részéről is, aztán jött olyan a végén, hogy kellene nekem egy olyan rész, ahol ki tudom magam sírni...

Van így érelme ennek az oldalnak, hogy sokan csak arra használják, hogy itt töltsék ki a frusztrációjukat?



2015. máj. 23. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

-Kulturált, nyugodt stílusban is lehet sértegetni, vagy ki lehet provokálni sértő reakciót.

Linkeld be a konkrét kérdést, csak úgy lehet véleményt mondani.


-Úgy sincs értelme az oldalnak, ha a kérdező nem kérdésre használja, hanem az észrevételei közlésére, vélemény nyilvánításra, kérdésnek álcázva.

2015. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert nincs rendes moderáció az oldalon. Ahova én járok fórumozni ott mindig van aktív moderátor és automatikusan kiszórják a sértő, rasszista vagy nagyon offtopic válaszokat, ha pedig valaki visszaeső azt kivágják az oldalról. Többrétegű az ellenőrzés, a moderátor ideiglenesen eltünteti a kérdéses választ, egy admin pedig ellenőrzi azt és ha jogosnak véli a dolgot, törli és figyelmezteti az usert a szabályok betartására.
2015. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, valahogy így kellene, nem tudom, miért lettél 0%-osra lepontozva most. Nyomok rád egy zöld kezet. :)
2015. máj. 23. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Látod, erről beszélek. :)

Ott nem százalék van hanem + vagy - szavazat, nemekre leosztva. Olyan nagyon ritkán fordul elő, hogy valaki csak betrollkodik a kérdésekbe és nyom mindenhová valamit. Lehet anonim és névvel ellátott válaszokat adni, de úgy is fel lehet tenni a kérdést hogy csak névvel lehessen válaszolni. Van letiltás is, ha valaki zaklatja az embert.

2015. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

na megint lepontoztak. :(

Én nyomtam egy zöldet.

És melyik az az oldal?

Köszi.

2015. máj. 23. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne az az ioldal :)

Kérdező, én amúgy azt bírom, hogy itt a gyiken mindenki pénzes (anonimként), meg általánosításokat írnak, hogy a férfiak/nők ilyenek. Meg megy az álszenteskedés, a sírás, a majomkodás. Sokszor idejövök popcornt eszegetni esténként egy jó film helyett. :D

2015. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hja én is idejárok popcornt eszegetni esténként egy jó film helyett :D
2015. máj. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!