Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez túl sok? (Lent)

Egy naaagy fan kérdése:

Ez túl sok? (Lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek jót tenni valakivel/valamivel. Én vagyok az, akinél mindig van egy-két plusz toll, ragtapasz, olló, ragasztó, cellux, pzs, telefon stb. Mimdenkinek súgok dolgozatnál, hiába kaptam már egyest. Mert szeretek jót tenni, még ha csak ilyen apróságok is. Mindig magam elé engedem a kisebbeket, ha sorban állunk. Volt, hogy sétáltam a folyosón és minden szembejövőnek adtam egy cukorkát saját pénzből. Meglepődtek :)

13/L



2015. máj. 24. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ha vki kedves de ebből később lehetnek anyagi gondjaid ha másra költöd a pénzed!
2015. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos lány lehetsz és jóravaló, bárcsak ilyen lenne az átlag, kicsit túlzás ha adsz másnak a sajátodból, de egyébként nem.
2015. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom :)
2015. máj. 24. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz vele, mert könnyen kihasználhatnak.

(Velem megtették mellesleg. Tanultam a saját káromon, kívánom, hogy veled ne így legyen.)

2015. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!