Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha utálok dolgozni, attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utálok dolgozni, attól még lehet csajom?

Figyelt kérdés
egy gyárban melózok, ma is mennem kell délutánra, már rosszul is vagyok, ettől függetlenül lehet csajom? Vagy azt nem szetetik ha a pasi utál dolgozni menni?

2014. nov. 25. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem az a baj, ha nem szeretsz dolgozni, hanem ha nem is dolgozol, naplopó vagy és valaki máson akarsz élősködni.

Jelenleg én sem élvezem már a munkámat, de ez a párkapcsolatomat nem befolyásolja.

2014. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mit és hogyan dolgozol, hanem az, hogy mennyi pénzed van. Lehetsz bunkó, alvilági ember, ha van pénzed akkor lehet csajod is.
2014. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy találj ki valami nagy dolgot vagy lottózz és nem lesz gond...de a lustaságot nem szeretik...
2014. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se szeretek, napi 10 òrában 5000-ért ki szeretne?
2014. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, amit szeretsz!
2014. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten imponál, hogy a kedvesem imádja a munkáját, bár tény, hogy nem gyári munkás, hanem sebész, aki életeket ment. Ettől függetlenül ugyanúgy utálhatná ezt is, de valószínűleg kifejezetten visszataszítónak tartanám, ha minden nap azzal telne, hogy panaszkodik, hogy már megint dolgozni kell menni, és hogy ő hogy utálja ezt. Az ilyen ember egy idő után úgy gondolom nem csak a munkájába, de a kapcsolatába, és a hétköznapokba is képes belefásulni és undorral az arcán felkelni minden egyes reggel. Nekem nincs szükségem arra, hogy egy energiavámpírral éljek kapcsolatban.
2014. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csajokért is meg kell dolgozni. Azt is utálod?
2014. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, elégé!
2014. nov. 26. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, már nem divat a munka! Minél nagyobb gátlástalan tróger valaki, annál többre viszi. Hát nem látod? Demokrácia van.:(
2014. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!