Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tanuljak meg spórolni?

Hogy tanuljak meg spórolni?

Figyelt kérdés

Odahaza nagyon rosszul éltünk. Mások kinött ruhái, egymás után fürdés, napokig ugyanaz a kaja...samponra titokban kunyiztam pénzt. (3 havonta 450Ft-be került)

Most dolgozom, természetesen keveset keresek. Havonta 30-60 ezret félreteszek, marad 6-10 ezer a szükségleteimre.

A múlt hónapban 20 ezret elköltöttem ruhákra, most 7 ezret kozmetikumokra.

A legszánalmasabb, hogy néha impulzusvásárlok. Hol egy kis adag fürdösó, hol egy hajgumi...máskor napközben ha úton vagyok, veszek kaját, holott korábban éheztem is, és túlèltem. Mist meg élek mint valami királylány, csak az a baj, hogy nincs miböl. Hogy álljak le?


2015. máj. 28. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyanmár most miért sajnálnád magadtól? vedd meg nyugodtan,ami jól esik.Ezek amúgy sem eget verő dolgok.

Ha eddig ilyen nyomorult életed volt,most miért kuporgatnád?

2015. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd meg amit akarsz. Egyszer élsz :D
2015. máj. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!