Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számít ez valamit?

Számít ez valamit?

Figyelt kérdés
Ha valaki leginkább a helyes fiúknak tetszik, az szebbnek számìt? Pl.: Van ket lany, mindketten tetszenek 10 fiunak, de az egyik lany legnagyobb számban viszonylag helyes fiuknak tetszik.

2015. máj. 29. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben számít?
2015. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szép? Ki mondja meg ki szép és ki nem? Aki szerinted szép, lehet, hogy más szerint ronda.

Amelyik fiú szerinted helyes, azt más bottal sem piszkálná meg.


Példa: Én lány vagyok és szerintem Krysten Ritter, Sofia Vergana és Cameron Diaz gyönyörű nőszemélyek, a párom szerint meg mindhárman bűnrondák, mert "tepsiszájuk" van.


Példa 2: Ott vannak az ilyenek, mint Bíbör meg Neymar, akikért rengeteg lány odáig van meg vissza. Bíbör úgy mehetne el melletem az utcán, hogy rá se nézek, annyira semmilyen és jellegtelen a kinézete, Neymar-nak meg antipatikus és ellenszenves feje van.


Úgyhogy ez a kérdés értelmetlen.

2015. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom....ez nekem is végigfutott az agyamon.....Viszont(!) vannak olyan fiúk akik tényleg szinte senkinek nem tetszenek, mert egyszerűen (nagyon) rondák. Ha pl. én sok olyan fiúnak tetszem aki ronda akkor én is nagy valószínűséggel az vagyok? Az mondjuk igaz hogy a szép nők is tetszenek a rondáknak... -.-
2015. máj. 29. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:

a szép nők mindenkinek tetszenek (legalábbis első látásra), a nem annyira szép nőknek kicsit több idő kell, hogy szépnek lásd.

Ez nem válasz a kérdésre tudom. A helyes fiúk általában a szebb csajokra mennek, mert a 'csúnyácskábbakkat, nem akarják egyből meg...

2015. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokszor látom azt, hogy helyes fiúk kissé ronda lányokkal járnak...
2015. máj. 30. 13:13
 6/7 anonim válasza:

nem válasz a kérdésre, de!

miért választod két részre az embereket(rondák és szépek) én a lányokra egyszer mondom hogy ronda: ha ízléstelenül sok a smink és a plasztika, (de persze van az az 1% akitől már tényleg mindenkit a hideg ráz ki)

és ha te úgy gondolod hogy ronda vagy mert a kevésbé szép fiúknak jösz be, akkor tévedsz. Csupán te vagy a megfelelő az ízlésüknek, vagy megtalálták benned azt a dolgot amit a "szép" lányokban nem

2015. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. jún. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!