Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek nem fura tulajdonságok?

Ezek nem fura tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Az unokabátyámról van szó,aki egy elég nyugodt és magabiztos fickó,nem nagyon láttam még idegeskedni.

De történt egy eset ami elgondolkodtatott.

Mentünk az autójához és ráparkolt egy másik kocsi úgy,hogy nem tudtunk kiállni,benne ült két ilyen atlétás gyúrós forma srác.

Unokatesóm odaszólt nekik-Megjöttem állnék ki,úgyhogy tipli van!-

Ezek meg kiszálltak keménykedni kötözködni,erre uncsitesóm 1 perc alatt úgy szétverte őket,hogy ilyet még nem láttam.

Teljes néma csöndben,hatékonyan,kegyetlenül,aztán beült a kocsijukba el állt,majd elővett egy zsebkést,kiszúrta a kereküket és röhögve mondja nekem hogy így nem tudnak utánuk jönni.

A döbbent az volt,hogy semmi idegeskedés nem volt benne utána sem.

Sőt hazaértünk és mintha mi sem történt volna leült enni,beszélgetett a feleségével és mint minden délután elment aludni egy órát.

Azon gondolkodtam el,hogy ő most ennyire magabiztos,mert sok éve boxol,vagy esetleg van valami pszichopatás beütése azért nem mozgatja meg az ilyesmi gyakorlatilag semmilyen szinten.



2015. máj. 30. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennél több kell,hogy vkit pszichopatának nevezzünk...

Gugli+Wiki olvasd el az antiszociális személyiségzavar jellemzőit.

Bár a pszichopaták nagyon is normálisan néznek ki,és csak a szűk családi kör veszi észre,hogy vmi gáz van,szóval valószínű,te nem fogod teljes biztonsággal megmondani,hogy az-e.

Szerintem nyugi van.

2015. máj. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló ismerősöm, Ő mindössze kommandós, jámbor mint a bárány alapvetően, de tuti nem lennék a helyében annak akit el kell kalapálnia véletlen.
2015. máj. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember máshogy viselkedik ha ideges. Az adrenalin csodákra képes.
2015. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Hasonlóan vagyok én is, bár 40 kilós lányként nem szoktam gyúrós fickókat szétverni. Viszont többször támadtak már meg, általában azért visszakoztak a támadók, mert nem ijedtem meg, hanem nyugodtam megkérdeztem, hogy mégis miből gondolják, hogy oda fogom adni az értékeimet. 10-ből kilenc esetben ők mentek el, a 10-ben én futottam mert a fazonnál kés is volt. Ha valami történik, ami miatt az emberek idegeskedni szoktak, én nyugodtan várok vagy csinálom amit kell, pl. vizsga előtt több csoporttársam nyugtatózta magát és nem értették, hogy miért nem vagyok ideges. Anyám elég ideges típus, apróságokon bosszantja fel magát, amikből ordítós-csapkodós hisztik lesznek. Ha meglátja, hogy én csak állok ott nyugodtan, még idegesebb lesz. Nálam jellemző, hogy ily módon "alulreagálom a dolgokat" de ez sem épp jó. Nem mindig érzem a veszélyhelyzet súlyát, nem tudom magam felidegesíteni. A pszichomókus szerint ennek is megvan a maga hátránya.


Az unokabátyádat tekintve, nem hiszem hogy bármilyen pszichopatás beütése lenne. Azt a családja már észrevette volna. Benne lehet a sok éves boxos múlt de lehet hogy alapvetően ilyen természet.

2015. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát ez q. nagy sztori volt
2015. jún. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a küzdősportos ürgék mind ilyenek, szóval semmi meglepő. :D
2015. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!