Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondolsz az erősen sminkel...

Riporter kérdése:

Mit gondolsz az erősen sminkelt emberekről?

Figyelt kérdés
Bejönnek az ilyen nők vagy inkább vissza taszítóak?
2013. febr. 11. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha 18 év alatt van, akkor remélhetöleg kinövi, ha idösebb, akkor kimondottan visszataszitó - a smink akkor jó, ha csak sejteni lehet, nem erösebb.
2013. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nincs rondább annál mikor ránézek egy csajra és látom hogy ki van kenve alapozóval, a bőre nem is látszik alatta egyáltalán... ez nagyon gáz. Ezen kívül nincs gondom a szemfestéssel, rúzzsal, mert az lehet szép is... persze nem egy kislányon.
2013. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy gondjuk lehet az önértékelésükkel.
2013. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
nem értem miért jó ez nekik,nem lesznek szebbek,sőt egyesek csúnyábbak lesznek..gond van az önértékelésével és ezt sminkkel próbálja helyretenni.. egy kis smink jól áll mindenkinek :)
2013. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Én azt gondolom, hogy el akarja takarni magát, önbizalomhiányos. Lehet sminkelni, de a kevesebb több :)
2013. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, ha egy nő túl sok sminket használ.

Mondjuk eleve az a mottóm, hogy a kevesebb több. :) Én azt a sminket szeretem, amit alig lehet észrevenni, csak éppen hogy kiemeli azt, ami szép, és kicsit elfedi azt, ami nem annyira szép.

18/L

2013. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen az az erős..Ha igényesen van elkészítve és jól is áll neki, akkor megfelelő alkalmakkor miért ne használja? Kedves válaszolók nemhiszem hogy pl szilveszterkor, esküvőn, bálban, buliban, színházban mindenki csak alap sminket használ xd Amúgy személyes tapasztalat, hogy a világos bőr-haj-szem nagyon fakó ezekkel a natúr sminkekkel, pl nekem a natúr vagy pink rúzsok szájfények szörnyen állnak, de egy vörössel sokkal jobban nézek ki xd ( persze nem hétköznap) Amúgy pedig ne a smink legyen már az, ami miatt elítélünk egy embert:-)
2013. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 15-20 éves koromig erősen sminkeltem a szemem. Az alapozó+púder+szemhéjtus(nem húztam vastagon), még rendben lett volna, viszont a szempilláim brutálisra festettem, mert az tetszett. :) Aztán egy idő után felhagytam ezzel, nem illik a munkámhoz.

Én ha meglátok egy ilyen lányt, nem gondolok semmi olyanra, hogy önbizalom hiányos lenne, én sem voltam az(persze biztos van, aki önbizalom hiányos, ezt a sminkkel próbálja kompenzálni, de nem hiszem, hogy minden erősen sminkelt lány ilyen lenne.)

2013. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van különbség erős és erős smink között is. Akad olyan, aki úgy festi ki magát, akár egy bohóc. Na az se nem szép, se nem előnyös, közönségesnek mondanám leginkább. Viszont van olyan is, aki nagyon szép és ízléses sminket tud készíteni akkor is, ha sok kencét ken magára. Sok múlik azon, hogy mit mennyire hangsúlyoz az illető, stb.

Én rendszeresen sminkelem magam, általában visszafogottabb színeket használok. Eddig még senkinek nem szólt miatta. :)


23/L

2013. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*senki
2013. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!