Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki az ha egy anime fiúba...

Ciki az ha egy anime fiúba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Anyukámmal beszéltünk hasonlókról, és azt mondta ez természetes majd kinövöm.Ez hasonló mint mondjuk ha egy sztárba lennék szerelmes?

2015. jún. 2. 18:07
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
erre nem válaszolók annyit mondok kamasz
2015. jún. 3. 21:21
 32/42 anonim válasza:
100%
Olyanok minek válaszolnak, akik nem is néznek animéket? Egyáltalán nem ciki,szerintem bárki aki nézett már animét (teljes sorozatra gondolok) az tudja hogy megy ez :P (Mellesleg Kibáért én is odavagyok :'D)
2015. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Neked mi tetszik Kibába? :)
2015. jún. 5. 15:41
 34/42 anonim válasza:

szerintem ez hogy beleesel egy karakterbe nem ciki ,azért mert az érzéseidet a való életre alapozod (talán segít majd később meg találni az IGAZIT ) .Itt arra gondolok ,ha több karakter is tetszik neked akkor mindegyikben van valami közös. Például nekem Natsu tetszik a Fairy Tailből ,aki mindig mosolygós,kedves és lelkes.Ugyan ilyen Ittoki Otoya az Uta no prince sama-ból.Tehát segít megtalálni a hozzád legjobban illő jelemet.(ami a kinézetnél sokkal fontosabb)

Viszont ciki ha az élő fiúk már nem is érdekelnek ,szóval kinézetre nincs olyan fiú mint az animékben (itt nem cosplyare gondolok ),de olyan jelleműt biztos fogsz találni ,mert az animéket is emberek emberi érzésekkel alkották.

2015. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki! :D Aki azt mondja, hogy az, valószínűleg nem sokat animézett eddigi életében. Én hajlamos vagyok szinte minden animében találni valakit, gyakran RPC's collab szinten létrehozni egy az animének megfelelő karaktert, és rajzolok is velük különböző szerelmes képecskéket. (Furi, nem? :D) Pontosabban, ezt csak régebben tettem. Mostanra már átálltam a történetek írására, ahol saját karaktereket hozhatok létre, és a fiú főszereplő benne mindig az én jackpotom. ^^

Egyébként ki fogsz nőni belőle. Időre lesz szükség, de elmúlik majd, hiszen én is már szinte "szerelmes" voltam beléjük (akár hétbe is egyszerre :'D), de mostanra hús-vér crushom van.

Bocsi, hosszú lett c:

2015. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!:)

Sokat segítettetek és meg is nyugtatattok.^^

2015. jún. 13. 15:07
 37/42 anonim válasza:
Ez messze nem szerelem, csak túlzott rajongás! :) Kinövöd, és amíg tudod a határt, azaz az animézés mellett éled az életed, akkor nincs gond.
2015. jún. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
12%

Ha te magad is tudod a választ, akkor miért kérdezed?!

Egyáltalán tudod, mi a szerelem?! Kétlem!

Szerintem csak egy ábrándvilágban élsz, egy csodapasira vágysz, és kész.

Emlékszem, nekem is volt egy osztálytársnőm, (ráadásul a gimiben) aki olyan pasit akart magának, mint a Terminátor2-ben a jó terminátor. Magyarán merő önzőség az egész. És az önző személyek nem is tudnak becsülni semmit sem, amit kapnak. Most 40 év körül egy megkeseredett nőt látok benne, ha véletlenül összefutunk. Szánalom.


Komolyan mondom, hogy javaslom, fordulj pszichológushoz, hogy rájöjj, mi az oka ennek a zürödnek. Fiatalon még könnyű helyrekalapálni a dolgokat.

2015. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#38: Nagyon túlzol. Tinédzser korban kezd el az ember a szerelem felé kacsintgatni, ezért normális, hogy beleszeret valakibe. Hogy ez most épp egy karakter egy filmből vagy animéből, az tök mindegy, mert valószínűleg nem annak a kitalált karakternek szenteli az életét. Másik oldalról, mit vársz? Kimész az utcára, és hátranyalt hajú, alsógatyavillantó, össze-vissza káromkodó, piáló és cigiző fiúkat látsz NAGY TÖBBSÉGBEN. Ilyen alapon valószínűleg többet ér egy anime...

Na mindegy, nem akarok sem vitázni, sem ebbe a mai-fiúk kérdésbe belemenni, de szerintem ezt nagyon erősen túlreagáltad. :)

Kérdező, ismét: Majd elmúlik! Így legalább megtudod, hogy személyiségre milyen férfiak jönnek be.

2015. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki! Pár év elteltével ki merem jelenteni, hogy a normális válaszoloknak igaza volt. Ez egy olyan dolog ami segít elindulni abban milyen személyiség vonz engem a férfi nemben:D. Az animét most sem hagytam abba de nem gondolom azt, hogy,, szerelmes,, vagyok egy anime karakterbe! Nagyon sok hozzám hasonló embert megismertem akik szeretik úgy mint én és a kedvenc hobbym a cosplayerkedés lett. Szóval nem betegség és nem kellett orvoshoz fordulnom ;) A mostanában hasonló kérdéseket olvasó olvasóknak pedig üzenem, hogy a rosszat akaró emberekre ne figyeljenek oda csak merjenek önmaguk lenni! 😊 Főleg egy ilyen világban...
2019. jan. 28. 23:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!