Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki az ha egy anime fiúba...

Ciki az ha egy anime fiúba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Anyukámmal beszéltünk hasonlókról, és azt mondta ez természetes majd kinövöm.Ez hasonló mint mondjuk ha egy sztárba lennék szerelmes?

2015. jún. 2. 18:07
1 2 3 4 5
 11/42 IntroLass válasza:

Nem akarok vitázni, de szerintem épp azért nem jó egy ''tökéletes'' rajzfilmfigurába bele esni...

Ha egy élő személyről van szó azzal többet tanulhat az ember, mert az emberi, tökéletlen. Ez az én véleményem.

Csak vigyázni kell ezzel is! Semmiben sem jó, ha túlzásba esel ugyebár.

2015. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Kibe szerettél bele? Melyik karakterbe?
2015. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen stresszelni. Bár sztem inkább rajongás ez nálad nem "szerelem" de hát végül is tök mindegy hogy nevezzük.

Anyukádnak igaza van, majd kinövöd. Ne aggódj miatta, fiatal vagy előtted áll az élet, hogy valójában szerelembe ess. :)

2015. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
100%

Nektek nem volt gyerekkorotok? Nekem kiskoromban bejött egy anime karakter. Még a sztoriba is beleálmodtam magam. Persze ezt másnak nem mondtam el, már akkor felfogtam, hogy jobb ha megtartom magamnak. A személyisége bejött. Aztán persze jöttek filmszereplők, majd szépen kinőttem.

Kérdező, a helyedben nem nagyon mondogatnám másnak, mert sztem cikinek találják. Más lenne, ha lennének körülötted olyan lányok akik szeretik az animéket, mert kb. minden animés lány átmegy ilyenen. A mai fiatalok cikinek és gáznak találják, ha valami kitűnik az elfogadott átlagból, lásd első válaszolók; ne is törődj velük. Tuti nem vagy egyedül, csak éppen olyanok válaszoltak, akikkel nem történt ilyen. És ne aggódj, ki fogod nőni, ez normális fiatal korban, vannak akik még idősebben is ilyenek, nézz körül az oldalon:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2015. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!^^

12 válaszoló Kibába a Narutoból.:D

2015. jún. 3. 14:43
 16/42 anonim ***** válasza:
11 évesen nem baj ha egy Anime fiúba vagy szerelmes :)
2015. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Nem vagy belé szerelmes. Nekem elhiheted. TÉNYLEG NEM. Csak rajongsz érte, de NEM vagy belé SZERELMES.


Amúgy igen, hasonló ahhoz, mintha sztárba lennél "szerelmes". De valójában azok, akik ezt állítják szintén nem táplálnak irántuk romantikus érzéseket, szimplán "őrült rajongói" az egyénnek. Szerintem nálad is csak kiakadt a fangirl mérce>v< :D

2015. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
17 válaszoló meg lehet :D
2015. jún. 3. 16:10
 19/42 anonim ***** válasza:
11%
még ha maszturbálsz is rá, az se ciki
2015. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
az inkább kihagyom
2015. jún. 3. 18:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!