Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki az ha egy anime fiúba...

Ciki az ha egy anime fiúba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Anyukámmal beszéltünk hasonlókról, és azt mondta ez természetes majd kinövöm.Ez hasonló mint mondjuk ha egy sztárba lennék szerelmes?

2015. jún. 2. 18:07
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Na, tökjó, örülök neki:)


Jó érzés x év elteltével ilyen válaszokat kapni - és hogy minden rendben van veled - mármint hogy élsz meg ilyesmi:) mert azt már a kérdésed olvasásakor is sejtettem, hogy nincs gond a fejedben.

2019. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Szia!


Wow, egy kicsit hasonlítunk, én is pont nemrég írtam helyzetjelentést egy hasonló kérdésemhez. Ráadásul még időben is majdnem ugyanakkor tettem ki, mint te, júniusban. Én anno sok normális választ kaptam, és teljesen be voltam f*sva, hogy ez most mi, mindig is a racionalitás híve voltam, ez mostanra sem változott, de már legalább biztosan állíthatom, hogy nem szerelem volt. (Barátom is volt azóta.)


Vicces, hogy neked is pont a Narutóból egy karakter :D


Amúgy üzenem mindenkinek, aki átesik ilyenen, hogy TELJESEN NORMÁLIS dolog, szerintem még meg sem kell próbálni tenni ellene, mint ahogy én erőlködtem régen, elmúlik magától. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Csak érdekességképp. :D

2019. máj. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!