Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az internetes ismerősök miért...

Az internetes ismerősök miért sz*rnak teljesen az érzéseimre?

Figyelt kérdés

Azok, akiket interneten ismertem meg, szóval élőben nem találkoztam még velük.

Nem nagyon érdekli őket az se ha beletaposnak a lelkembe, nem foglalkoznak túlságosan velem, inkább csak eltűrnek. Nekik legyen jó az a lényeg, én meg le vagyok sz*rva magasról. Akár meg is dögölhetek, őket nem érdekli.

Miért viselkednek ilyen nemtörődöm módon, és nézik csak a saját érdekeiket?

A másik meg hogy néha arra nem méltatnak hogy elköszönjenek a beszélgetések végén.


2015. jún. 3. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek után miért is az ismerőseid még? Nem szaladunk olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2015. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nem vagytok baratok se haverok se senkik, igazabol - nekik csak egy netes idegen vagy, akikkel neha beszelgetnek. Megis mit varsz ilyenkor?


Persze bunkosag nem elkoszonni, de internetes felidegenekkel szemben eszembe se jutna barmilyen elvarasokat teljesiteni, mert felfogom, hogy nem vagyok nekik kozelallo, egyaltalan nem kotelezo foglalkozniuk velem. Baratoktol elvar az ember torodest, idegenektol nem, ilyen egyszeru.

2015. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akikkel élőben nem találkoztál azokkal érzelmi kötődésed sem lehet nagyon. Nem tudom hol ismerted meg őket, de végül is csak beszélgetőtárs és barátok gondolom. És nem tudom milyen korban vannak de ha elköszönni sem tudnak akkor tinik.

De viszont mindenkinek meg van a saját gondja, te meg elvárod hogy filgyeljenek rád ezek szerint. Ha nem tetszik így akkor vagy mond meg nekik, vagy keress más "barátokat".

2015. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A FB-on sajnos a fotók 90-a hamis érzelmi üzenetűek: pl. vigyorgunk szélesen a fényképezőgépbe, majd mögötte kupáljuk egymást. Mennyiszer van ez így ...
2015. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fb előtti időkben normális volt neten ismeretlenekkel kerülni a fölösleges köröket. Szerintem most is az, csak van, aki nagyon igényelné a brazil sorozatok litániáira emlékeztető érzelemviharokat a legszemélytelenebb platformokon is.
2015. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem az internetes baratnom jobban megerti a gondjaimat mint akik itt vannak :) sokkal tobbet segitett mar nekem lassan 1 eve mint az itteni "barataim" . ugyhogy csak azt tudom mondani hogy nem mindenki szarik rad :) en nagyon szereten ot es alig varom mar hogy talalkozzunk :)
2015. júl. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!