Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy valami bűnöző volt?

Lehet, hogy valami bűnöző volt?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja jöttünk össze és nemrég költözött Budapestre Romániából.Elég kedves és szimpatikus egyéniség,sokat ad a külsejére(ruhák,karórák) és nagyon előzékeny.


Elég sok dolog van ami gyanúra ad okot.A kapcsolatunk harmadik hetében tudtam meg,hogy a hátán van egy horogkereszt tetoválás.Nem akart szeretkezni nappal és soha nem öltözött át előttem,de egyszer véletlen rányitottam mikor tusolt és akkor tudtam meg.Később mondta,hogy fiatalkorában nem a legjobb társaságba keveredett és akkor került rá.Mintha paranoiás lenne,sokszor van hogy sétálunk és folyamatosan nézelődik,figyeli az embereket.Volt eset,hogy későeste mentünk haza és valami fiatalok balhéztak mellettünk,olyan hidegvérrel sétált el mellettük mintha ez neki mindennapos lenne,ebben élne.Egyszer volt,hogy leigazoltattak a rendőrök éjjel mikor mentünk haza és látszott rajta,hogy eléggé nyugtalanná teszi a helyzet.Tegnap filmeztünk a lakásán és egyszer egy szám hívta,de láttam,hogy nem magyarországi szám.Mondta,hogy maradjak és kiment a konyhába beszélni és becsukta mindkét ajtót(A szoba mellet van egy nagyobb szoba és utána a konyha).Kíváncsi voltam,hogy lánnyal beszél-e ezért a nagyobb szoba ajtójához álltam és eléggé zavaró beszélgetést hallottam.Olyasmiket mondott a telefonba,hogy végleg kiszállt és nem fog visszamenni,meg hogy nem fog ilyen "üzletről" telefonba beszélni.Csak én reagálom túl vagy ez már tényleg több mint gyanús?


2015. jún. 3. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez több,mint gyanús.

Kérdezd meg a múltjáról,mond neki szeretnél mindent tudni,ha nem hajlandó elmondani,akkor kezdj el gondolkodni a szakításon.

Nem azt mondom,hogy egy embert meg kell bélyegezni egy életre,de azért egy horogkereszt a háton az elég durva.

Szerintem egyelőre semmiképp ne költözz össze vele,vagy ilyesmi,tartsd nyitva a szemed.

Lehet egy aranyos ember és kenyérre lehet kenni,lehet megváltozott,de bármikor belekeverhet bármibe,akár önszántán kívűl is.

Ezért kellene megtudnod a múltját,hogy mi történt,hogy tudd mivel állsz szemben,hogy eldönthesd vállalod_e így ezt az egészet...

2015. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyik lány barátnőm összejött egy sráccal, mi is találkoztunk vele, jó arc volt, minden klappolt vele és még vicceltünk is azzal, hogy kifogta az aranyhalat, mert jól el volt eresztve a srác 22 éves létére!

2 hónapja voltak együtt, amikor közölte, hogy ő Romániába költözik és vagy vele megy, vagy szakítanak. Rá egy héttel kopogtatott a rendőrség és kiderült, hogy az interpol is keresi vagy mi, mert Angliában egy 12 millió fontos (nem forint, font) csalási ügyben került elő a neve!

2015. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"végleg kiszállt és nem fog visszamenni"


Biztos, hogy csinált valamit, amit nem szeretne az orrodra kötni. Derítsd ki, és vigyázz!

2015. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csinált valamit de ha tagja volt valami csoportnak akkor azok nem hagyják, hogy csak úgy kiszálljon, nyilván ezért jött el Romániából is. Lehet, hogy ő nem volt olyan mint a többiek, megkomolyodott és ezért lelépett.
2015. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy nem alaptalan a gyanúd. Viszont nem biztos, hogy célszerű szemtől-szembe megkérdezni, ugyanis ez kényes téma és lehet, hogy kedves srácnak ismered, de nem tudhatod, hogy reagálna. Én ukrán fiúval jártam úgy, hogy a családjával ideköltöztek az országba és egyszer baráti társaság által megismerkedtünk. Utána egy ideig csak buliban találkoztunk, meg véletlenül, aztán feltűnt nekem is pár furcsaság. Ő pl. amikor ivott, őszinte lett, de sok dologra nem emlékezett józanul, miket mondott. én meg igen és rájöttem, hogy ferdít pár dologról - lényegtelenekről, ezért nem érdekelt annyira. Viszont egyszer éjjel kaptam egy titkos számról hívást, felvettem és azt mondta benne az illető, hogy ne kezdjek a sráccal, mert bánni fogom - az én érdekemben. hiába kérdeztem, nem mondta ki volt, letette. Aztán randira hívott a srác és egyik alkalommal magától mesélte el, hogy csempészésben benne volt, meg volt felfüggesztettje verekedés miatt (később arra gondoltam, szerintem másban is). De a lényeg, hogy megírtam neki, hogy ne keressen és hetekig féltem, hogy hogy áll majd bosszút (én meg se akartam tudni a dolgait inkább).

A csavar a történetben, hogy évekkel később megismertem az öccsét, akit elmondása szerint utált és szinte "dugdosott előlem"... és összejöttem vele. Ő normális, nincs benne ezekben és jó pár dolgot megtudtam még később a báttyról. Hogy miért jelent meg régen mindig rendőrautó a közelben ha vele sétáltam (figyelték) stb.

Legyél óvatos, ha később szakítani akarsz mégjobban. Általában aki benne van az nyakig benne van. Ez a srác is - mint később kiderült - késelt is, szóval nem kicsit veszélyes az ilyen játék.

2015. jún. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő Al Capone eltitkolt kisöccse
2015. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy valami nem stimmel vele, gyanús dolgai vannak. Téged ez zavar, és ha tisztel téged stb, mondja el, mi történt vele odaát, és miért ilyen furcsa. Mondjon el mindent. Jogod van ugyanis arra, hogy tisztázza magát, mert ha zavarnak a dolgai és félsz, akkor, na érted... Nem kötelező más dogai miatt neked félned, amikor semmi közöd hozzá...


Ha nem tisztel annyira, hogy őszinte veled, akkor szakíts vele és punktum. Mondd neki, hogy neked ez így nem jó és kész. Nekem már az is erős volt, hogy úgy megy ki telefonálni, hogy te ne halld, és becsukja az ajtót. Nekem ilyen nem kéne, akinek ilyen titkai vannak, főleg úgy, hogy direkt titkolja előlem. Szóval én azt mondom, hogy szakíts vele, de ne a múltja miatt (meg lehet változni, mindenkinek meg kell adni az esélyt stb., bla, bla, bla) de az miatt, hogy nem tisztel téged és titkolózik.

2015. jún. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!